Канадцям дозволили викупити землю на Арабатській стрілці

17:31:15

Виконання Меморандуму про співпрацю з канадцями почалось через один робочий день після його підписання. 30 травня Щасливцевська сільська рада одноголосно прийняла рішення про надання згоди ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» на викуп земельної ділянки в селі Генічеська Гірка за адресою вул. Набережна, 27-А. Ділянка розміром в 20 га знаходиться на північній стороні аквапарку, що будується. Її цільове призначення – будівництво та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення та розміщення оздоровчого закладу.

 Рішення депутати прийняли одноголосно на 39 сесії сільської ради 7 скликання.

 В рішенні передбачається, що між Виконавчим комітетом Щасливцевської сільської ради та ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» буде укладено договір. Згідно нього, інвестор має сплатити авансовий платіж в рахунок майбутньої оплати – 20 % від нормативної грошової оцінки ділянки.

 Наступним кроком виконком ради має замовити експертну грошову оцінку цієї ділянки та надати її на затвердження сільській раді. Після цього буде прийнято рішення про передачу ділянки ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» шляхом викупу.

 «Дана ділянка знаходиться в оренді на 49 років у ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» ще з 2007 року та давно прагнуло її викупити. Чому рада на це пішла зараз? Бо в даному випадку ми маємо справу з іноземними інвесторами, а вони не стануть вкладати гроші, маючи великий ризик. Якщо ми не дозволимо викуп, то все залишиться без змін. А так ми отримаємо розвиток території: вкладання іноземних інвестицій, сучасний рекреаційний об’єкт, робочі місця. Все це сприятиме розвитку Арабатської стрілки. Керуючись перевагами, які в результаті отримає громада, депутати і приймали рішення», – прокоментував прийняте сесією рішення Віктор Плохушко, Щасливцевський сільський голова.

 Також Віктор Плохушко зазначив, що ця подія важлива для репутації курорту: «Ми прагнемо залучати іноземні інвестиції, щоб курорт міг розвиватися та працювати весь рік. Щоб в світі про нас знали і як про гарне місто відпочинку, і як про можливість для бізнесу. Тому влада намагається діяти швидко, чітко і прозоро. Що ми зараз і демонструємо».

Сайт Щасливцевської сільської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

8 thoughts on “Канадцям дозволили викупити землю на Арабатській стрілці

  • 3 Червня 2017 о 09:50
   Permalink

   Нет,это не лыжный инструктор),Погуглив про эту организацию,оказалось очень даже интересно. Основана в штатах, националистом, который сотрудничал с немцами во времена ВОВ. К чему я веду,Не удивлюсь, если на этой не маленькой территории, окажется маленькая военная базочка, для защиты “национальных” интересов. Как говорил кто то из комментирующих на этом сайте:-“Зрите в корень” господа.Как вы думаете, выдумка или нет??)

   • 3 Червня 2017 о 22:08
    Permalink

    В статье идет речь о “Арабат групп”… Она основана в штатах националистом?))) Серьезно?))) Или вы о чем то о своем?))) Да и на тему “сотрудничавших”…. Когда в следующий раз будете на этом АКЦЕНТИРОВАТЬ внимание и делать предположения, не забывайте, что из ШЕСТИ лет МВ2, ДВА года СССР был на одной стороне с гитлером… Союзниками они были… И вместе развязали эту войну… Как вы все любите выгодные вам кусочки из общей картинки вырывать…

    • 4 Червня 2017 о 00:13
     Permalink

     В статье идет речь о «Арабат групп»…И что?А деньги откуда?Канадские инвестиции.Зенон Поточный является представителем Всемирного конгресса украинцев. МЕЛЬНИК Андрій Атанасович, националист, 1957 ініціював початок роботи із створення Світового конгресу вільних українців.Організація була заснована у 1967 році в Нью-Йорку , Ныне Всемирный конгресс украинцев. Состоит из 20 млн человек, а остальные как минимум 10 млн где? А по поводу вместе развязали войну.то кто спорит то.Резуна- Суворова смотрел, альтернативное видение по поводу ВОВ имеется. Для меня это геополитика.В добрые намерения никого не верю.Поддерживаю только Украину.Ваших, наших, не различаю. Мы хоть в кровь пальцы разобьем об клавиатуру но все равно будет как будет.А мнения и люди всю жизнь были есть и будут разные.Было бы одинаково было бы скучно.)) Вас не напрягает что нам все диктуют условия .Воспитывают патриотов ,что бы оные за них умирали.Но никогда ни они, никогда,,,,Человек — изумительно суетное, поистине непонятное и вечно колеблющееся существо.Только глупцы могут быть непоколебимы в своей уверенности.По этому не судите строго. За орфографию тоже. Будьте здоровы.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: