Використанню бюджетних коштів особливий контроль!

За підсумками надходжень за останній 2016 рік суттєво збільшилась прибуткова частина бюджету м. Генічеськ. У порівнянні з 2015 роком надходження збільшились на 73,2% (на 10483,5 тис. грн.) Левову частку цих доходів складають надходження від акцизного податку – 44,8%, земельного податку – 21,9%, єдиного податку – 20,5% та власних надходжень 6,7%. Завдяки цьому, виконання доходної частини бюджету міста за 2016 рік з врахуванням залишків попереднього року становить – 26 043,3 тис. грн.

 Крім того, у зв’язку зі змінами в податковому та бюджетному законодавстві дитячі дошкільні заклади передано на баланс, та повне фінансування та утримання районному відділу освіти (районної ради), що надало можливість також скоротити видатки.

 В той же час незважаючи на понадпланові надходження до міського бюджету виконавчими органами міської ради та особисто міським головою бюджетні кошти використовуються неефективно, не за цільовим призначенням, зачасти без рішень сесій, з порушенням бюджетного законодавства, державних будівельних норм та законодавства про місцеве самоврядування. І саме головне позитивних змін в розвитку міста, враховуючи такий обсяг фінансування не спостерігається.

 Про які досягнення можна вести річ, якщо в місті до цього часу не проведено планування та підсипку жодної вулиці, незважаючи на те, що майже на кожній сесії депутати задають ці питання. Хоча такі роботи – це повсяденна рутинна діяльність комунальних служб. До речі ці роботи вже давно виконано в більшості селищних рад.

 На протязі більше десяти років ведеться діалог між жителями району Північний та кооперативу «Колесо» про капітальний ремонт дорожнього покриття та благоустрою частини вулиць Соборної, Добичіних та інших – вже розроблено проект, але крім відписок з мертвої точки нічого не рухається. Така ж ситуація і з вул. 40- років Перемоги та частини Паризької комуни.

 Вважаю це першочерговими заходами, які повинні фінансуватись з міського бюджету! Що ж стосується підприємницької діяльності пляжу та інших розважальних закладів – утримання та благоустрій покласти виключно на меценатів та підприємців. Депутати, як представники органу місцевого самоврядування покликані на представництво територіальної громади міста та здійснення від її імені та в її інтересах функцій та повноважень місцевого самоврядування.

 Діючи виключно в межах наданих повноважень, з метою ефективного використання бюджетних коштів та запобігання негативних наслідків від протиправних дій, першочергового точного виконання рішень сесій, я декілька десятків разів звертався до міського голови з питань пов’язаних із використанням та подальшим затвердженням сесією міської ради видаткїв, передбачених програмою соціально-економічного розвитку міста. З цих же питань було створено тимчасову депутатську комісію, яка так і не змогла надати об’єктивний висновок через ненадання документів.

 Міським головою Тулуповим О.В. не надаються навіть відповіді на депутатські звернення, або надаються лише нікчемні відписки, тобто цілеспрямовано блокується виконання мною та депутатами своїх повноважень. А саме основне, вважаю, ці дії спрямовані не на користь інтересам громади міста, а з метою відмивання коштів платників податків в особистих цілях.

Депутат Генічеської міської ради  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
загрузка...

4 thoughts on “Використанню бюджетних коштів особливий контроль!

 • 27 Березня 2017 о 14:22
  Permalink

  ці дії спрямовані не на користь інтересам громади міста, а з метою відмивання коштів платників податків в особистих цілях.

  Повністю згоден, що ще можна очікувати від визнаного судом КОРУПЦІОНЕРА І ЙОГО ЗГРАЇ З КОЛИШНІХ РЕГІОНАЛІВ!

 • 27 Березня 2017 о 18:55
  Permalink

  Не дивує така наруга над територіальною громадою Адже в Генічеську вже всі вулиці застелені найдорожчим асфальтом, і вже й капітальний ремонт їх відбувся не один раз!!! Зокрема вулиці Азовської…. А міські депутати по ній проїздили  хоча б разок? Якщо так, то розшукайте хто отримав гроші за “встелений на ній асфальт! Оце дуже цікавить. У чиї ж кишені пішли людські гоші?

 • 27 Березня 2017 о 21:45
  Permalink

  І саме головне позитивних змін в розвитку міста, враховуючи такий обсяг фінансування не спостерігається. – ключевая фраза, наводит на грустные размышления.

 • 27 Березня 2017 о 22:25
  Permalink

  Потурання законами України та  знахабнілість посадових осіб Генічеської міської ради на чолі з головою міста Тулупова О. показують мешканцям міста та їх представникам у міскій раді (депутатам), що в місті Геніческу керує всіма процесами  БАНДА лузерів КОРУПЦІОНЕРІВ, що до речі доведено в судовому порядку, яка має на меті тільки одне: – ПРИСВОЄННЯ ЯК НАЙБІЛЬШЕ НАШИХ З ВАМИ (бюджетних) КОШТІВ не думаючи про майбутнє та розвиток міста – курорту Геніческ!  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: