ЗМІ: “Арабатську стрілку” хочуть прибрати до рук

15:32:56

Георгія Безручка, який наразі є радником голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, депутатська більшість бачить директором КП “Арабатська стрілка”, передає ПІК.

 Це черговий крок у поверненні екс-регіоналів та одіозних особистостей, який  Мангер робить за підтримки підконтрольної йому ситуативної більшості в облраді. Зараз у порядку денному – надання комунальної власності громади у керівництво екс-депутату райради від Партії регіонів, людині сепаратиста Немітуллаєва.

 Це не припущення, а результат аналізу документів, ЗМІ та ситуації в обласній раді. 

 Звичайно, що ситуація там жодним чином не покращилася, але й мета була в іншому. Завдання було – змусити тодішнього виконуючого обов’язки директора підприємства пана Олександра Парицького піти з посади. Чомусь робити це власними руками голова облради не став, він так й не підписав розпорядження про звільнення, хоча це було в його повноваженнях.

 Натомість, створив такий собі орган – Наглядову раду з числа депутатів, працівників апарату облради та власних радників. Під саме закінчення сезону ця команда таки змусила Парицького написати заяву про звільнення.  Тож постало питання: треба оголошувати конкурс.

 Півроку тому це вже намагалися зробити, але лобіювання кандидатури депутата-радикала Василя Рудика роздратувало навіть його колег – членів конкурсної комісії. Тому конкурс не відбувся. І ось на засідання постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності 4 вересня виноситься питання про розгляд заяв претендентів на заміщення вакантної посади керівника КП “База відпочинку “Арабатська стрілка” Херсонської обласної ради.

 Серед п’яти претендентів – пан Георгій Безручко, який зараз є членом наглядової ради підприємства та радником Мангера з курортно-туристичних питань. Про інших кандидатів нічого особливого невідомо, тож, скоріше за все, вони технічні, або непрохідні по умовам конкурсу.

 Натомість пан Безручко добре відомий жителям Генічеського району по співпраці з екс-головою РДА періоду Януковича – Немітуллаєвим. Довірена особа Немітулаєва є радником Мангера Зі ЗМІ, відкритих джерел з базами даних про підприємства та їх засновників, ми відстежили біографію Георгія Безручка, та з’ясували його зв’язок не тільки з Немітуллаєвим, але й з нардепом Одарченком та головою облради Мангером.

 Свою трудову діяльність пан Безручко здійснював у Генічеську на різних дрібних посадах у автопідприємствах та колгоспах. У середині дев’яностих років, розповіли нам місцеві мешканці, Безручко зійшовся з Немітуллаевим, який в той час працював головою колгоспу “Грузія” (село Чонгар).

 Той період громада району пам’ятає по гучній справі зі знищення аеродрому. На зберіганні у колгоспу знаходилося майно військового аеродрому стратегічної авіації Чорноморського флоту, передане Генічеським райвиконкомом.

 Вартість майна цього аеродрому за курсом долара на той час становила близько одного мільярда доларів. У 2003 році Генічеський райрада призначив комісію з перевірки майна цього аеродрому: з 52000 залізобетонних плит було виявлено тільки 3500, доля решти – невідома. З 2004 року Немітуллаєв стає довіреною особою Януковича В.Ф. з виборів президента і відповідно фінансуває цю передвиборну кампанію. Пліч-о-пліч з Немітуллаєвим працював Безручко, будучи його правою рукою в усіх справах.

 В цей час Немітуллаєв продовжував керувати колгоспом “Грузія”. А в 2006 році був обраний депутатом Генічеського райради, а потім став її головою. З 2006 року Безручко працює у тресті “Генічеськагробуд”. Тоді розпочинається гучна справа банкрутства пансіонату “Будівельник”, а згодом і самого тресту, в якому Генічеська райрада мала контрольний пакет акцій – 55%. Після процедури банкрутства майно пансіонату “Будівельник”, розташованого в селі Генгорка, .

 У декларації  пана Безручка, яку він подав як кандидат на посаду директора КП, відображено доволі багато майна, право власності на яке набуто саме в той період. Після обрання Януковича президентом, Немітуллаєв був призначений головою Генічеської райдержадміністрації. До складу депутатів райради в 2010 році за списками Партії регіонів увійшов Безручко.

 У 2014 році Немітуллаєв був оголошений у всеукраїнський розшук, за скоєні злочини, але він встиг сховатися в Криму. Кажуть, що його інтереси, що знаходяться в Генічеському районі, представляє Безручко. Безручко зараз є одним з засновників курортно-земельного кооперативу на косі Арабатська Стрілка. Крім нього у цьому підприємстві (СОК “Соловейко”) співласник й Кістечок Олександр Дмитрович, який є помічником-консультантом народного депутата від “Батьківщини” Юрія Одарченка.

  Відношення до цього кооперативу пан Безручко не відобразив у декларації, вказавши тільки що він є засновником підприємства Таргет фіш. Але ж є й інші джерела інформації, які говорять про причетність до СОК “Соловейко” та “Генічеськагробуд”.

 Зважаючи на все викладене, не виглядає випадковим те, що Мангер – ставленик “Батьківщини” – у 2017 році призначає Безручка своїм радником з питань розвитку туризму та рекреаційних територій, потім – членом наглядової ради по КП База відпочинку “Арабатська стрілка”.

 У квітні 2017 року Мангер призначає зятя Безручка керівником КП Бази відпочинку “Генгірка”. Ось вам й зв’язок Німетуллаєв – Одарченко – Мангер – Безручко. Невже депутати облради не знають про цей зв’язок? Чи розуміють вони, кому Мангер хоче довірити майно громади? Певно, що знають й розуміють. 

© Copyrights pik.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

11 thoughts on “ЗМІ: “Арабатську стрілку” хочуть прибрати до рук

  • 4 Вересня 2017 о 21:55
   Permalink

   YKROP

   Это полный кабздец. Назначение Безручко говорит о том, что начинается деребан пансионата.

   Це показує тільки те, яких цікавих людей ми всі обрали до влади, які роблять саме те заради чого цю владу бажали.
   Тому треба дивитись на тих, хто дав владу цим людям, тобто, треба спочатку дивитись в дзеркало… http://s16.rimg.info/387e08086d7ea34b2296d634a07ec637.gif

 • 4 Вересня 2017 о 20:19
  Permalink

  Прекращайте возмущаться. Жёрик знает своё “дело”, он не подведёт. Товарисчу Воробьёву очередной поцриотический “плюсик”

  • 4 Вересня 2017 о 21:59
   Permalink

   saper

   Прекращайте возмущаться. Жёрик знает своё «дело», он не подведёт. Товарисчу Воробьёву очередной поцриотический «плюсик»

   В цьому випадку пан Воробьйов (глава Генічеської державної адміністрації) згідно чинного законодавства ні як не може вплинути чи завадити.

   Це рішення місцевого самоврядування, тобто обласних народних депутатів. Яких, до речі, ми всі обирали до обласної ради.

  • 4 Вересня 2017 о 21:57
   Permalink

   Oleg

   Зря, очень зря, Георгий, Вы вышли из тени!

   Чому ви так? Людина отримає особливу довіру від наших обласних народних обранців!
   Це почесна довіра від, нами обраних, депутатів!

   • 4 Вересня 2017 о 22:05
    Permalink

    Нагадую, що обласні народні обранці, депутати, не отримують за свою работу ніякої зарплатні.

    Але вони мають право розпоряджатися майном громади області.

    Якщо депутати бажають розвитку громади, то призначають керівництво таке, яке надасть розвиток.

    Якщо депутати бажають роздеребанити між собою майно громади, то призначають таке керівництво, яке це зробить. http://s20.rimg.info/e5b13400409ef2d6e0dd47be73b0e74b.gif

 • 4 Вересня 2017 о 23:04
  Permalink

  Оце так новина, питання в тому, як реагуватиме суспільство, влада та правоохоронці на ці події . Хотілось би, як в Миколаївській обл. раді!

  • 5 Вересня 2017 о 04:31
   Permalink

   geka

   Оце так новина, питання в тому, як реагуватиме суспільство, влада та правоохоронці на ці події .

   Ніяк не буде реагувати окрім балачок.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: