Активіст: Новоолексіївка — це дно і жах

13:09:25

Саботаж та  навмисне завдання шкоди іміджу і економіці району. Так важає активіст громадскої організації «Нова фортеця» Оксана Чорнобривцева, маючи на увазі ситуацію біля залізночної станції Новоолексіївка.

«Саботаж. Навмисне завдання шкоди іміджу і економіці. Навмисне завдання збитків. І все це використовуючи службове становище! 

 Новоолексіївка — це дно і жах, і коли це припиниться?!  Хто відповідає за цю вбиту дорогу? Хто відповідає за кошмар з організацією транспортного сполучення і відсутність стоянки для приватного і комунального транспорту? Хто відповідає за прибуття і розподіл потягів на залізничній станції?!

 Люди прибувають на відпочинок!!! І мусять «лізти» з чемодана і малими дітьми, літні люди через міст бо якийсь товарняк стоїть на 1 колії! І це на станції, яка пуста!!!  Безлад і примітив!!! 

 І це не якась «держава» чи Президент!!!  Це невиконання своїх посадових обов’язків конкретними особами», — написала Чорнобривцева в Фейсбук.

Активіст: Новоолексіївка — це дно і жах: 3 комментария

  • 16 мая 2018 в 19:51
    Permalink

    Я конечно не стал бы всех «собак» вешать на Бурковского, хоть и его определённая «заслуга» есть в сложившейся ситуации, но Степаныч полностью забил болт на Н.Алексеевку и всё, что касается этого ,не побоюсь сказать, стратегического н.п. не только для района, но и для всей страны.Создаётся впечатление, что здесь управляют какие-то этнические банд-формирования и руководство района и области их попросту побздёхивает, или в находится не только в теме, но и в доле.

  • 16 мая 2018 в 22:22
    Permalink

    Что власть сидит по теплым кабинетам с хорошей зарплатой и льготами — так было всегда, вопрос в другом кто может эту власть обязать трудиться , если к тому же она некомпетентна — так проходимцы, сегодня здесь , завтра в другом месте будут умничать

Добавить комментарий