Депутат Николаенко: За халатность и бездействие мэр Геническа должен нести личную ответственность (видео)

На сессии Генического городского совета депутат Александр Николаенко в своем выступлении обратил внимание на проблему, которая возникла рядом с городским пляжем.

Здесь частное лицо из железобетонных конструкций, которые принадлежал громаде, соорудил гидротехническое сооружение. Тем самым на этом месте самовольно создали мини-набережную.

В июне месяце этого года было собрание жителей прибрежных улиц пер. Суворова, Азовской, частично Суворова, Горького и Курортной, где обсуждался вопрос незаконного и непонятного строительства гидротехнического сооружения при подъёме на обрыв. Городскому голове и мне было направлено коллективное письмо, в котором подписалось 34 человека. По этому поводу была собрана депутатская комиссия, а так же вопрос рассматривался на сессии, был направлен ответ жителям о направлении писем в правоохранительные органы, я подал депутатский запрос, но ответа не получил”, – рассказал Николаенко.

В настоящее время конструкция, построенная без каких либо норм, начала подмываться морской водой и разваливаться. Уже упали две плиты.

Когда рухнет вся конструкция – это вопрос времени. Может кого-то привалить. Я считаю что за такую халатность и бездействие мэр должен нести личную ответственность. Не только административную, но и криминальную“, – заявил на сессии депутат Николаенко.

В свою очередь Александр Тулупов и архитектор города объяснили, что заявление по этому поводу направлено в полицию.

Подробно в нашем видео:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 92
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

16 thoughts on “Депутат Николаенко: За халатность и бездействие мэр Геническа должен нести личную ответственность (видео)

 • 1 Грудня 2019 о 21:05
  Permalink

  По-вангую, що за це ніхто не понесе покарання.🤔

  Найцікавіше в тому, що всім зацікавленим особам добре відомо хто за це відповідальний, але всі гуртом будуть шукати винного … та не знайдуть.😉

   • 2 Грудня 2019 о 17:29
    Permalink

    мабуть puchuka не знає, от і все, а кожен раз кричати ” сім’я” , так кожен може. Тоді скажіть хто така ” сім’я” і хто стоїть за данною забудувую і їдіть в прокуратуру.

    • 2 Грудня 2019 о 22:27
     Permalink

     так якщо пучука не знае нащо брехню писати? а якщо знае то чого боїтся? чи криче вор хто сам краде разом з ними?

    • 2 Грудня 2019 о 22:31
     Permalink

     так якщо пучука не знае то нашо писати брехню, а якщо знае то хай пише. а то якись патрiот наполовину. знаю хто але писати не буду. дурня якась. Якщо знаете то в прокурату треба звертатися. а так що виходить що ви пучука покриваете тiх хто краде? не треба боятися суспiльство вас пiдтримае

      • 3 Грудня 2019 о 04:58
       Permalink

       Розповім одну історію.
       Колись давно (у 2006-му) вирішили десь місцеві можновладці побудувати берегоукріплення.
       Зробили гарний проект та почали отримувати з держбюджету 5 млн. дол.
       Не одразу. Спочатку отримали 1,5 млн дол. та зробили замовлення на виготовлення та доставку залізобетонних конструкцій. Коли ці конструкції потрапили до району, то отримали від держбюджету залишок коштів 3,5 млн.дол. Які раптом зникли. З цього пожилися всі керівники району та правоохоронних органів. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження. Враховуючи кількість завданої шкоди, ця справа не може мати строки давності, а ймовірний вирок всіх співучасників до 12 років в’язниці.
       Всі ті можновладці знають, що скоїли та знають про всіх долучених до цього осіб. Тих коштів достатньо щоб кожного року уникати покарання. Проте є мета щоб зникли всі ті привезені та відвантажені залізобетонні конструкції, бо це є фактичним доказом злочину. Зникнуть ці докази – зникне і кримінальна справа десь в архівах. А допоки ці залізобетонні конструкції намагаються якимось чином позбутися. Залучають для цього всю фантазію та всі зв’язки. З того часу дуже багато змінювалася влада (ніби змінювалася) проте всі можновладці намагалися чомусь позбутися тих залізобетонних конструкцій. Але досі їх ще багато.
       Це для початку. Хтось ще не розуміє про що та кого йдеться? 😉

       • 3 Грудня 2019 о 05:07
        Permalink

        Ще натякну. На будівництво того “пандус”, що на міському пляжі, були теж витрачені залізнобетонні конструкції (ЗБК) які проходять по тій справі. Але ще сотні тих ЗБК зібрано поряд з пляжем, ще х тих часів та нагадують про скоєне.
        Гадаєте випадково пропонується саме на пляжі (поряд з тими ЗБК) організувати будівництво басейну? 😉

        • 3 Грудня 2019 о 05:10
         Permalink

         Ви кажете про звернення в прокуратуру? А хіба не в прокуратурі та справа? А хіба прокурори не бачать. як під різним приводом зникають докази? 😉

        • 3 Грудня 2019 о 14:05
         Permalink

         Це вже багато прояснюе ситуацiю. Тобто ви стверджуете, керiвництво мiста разом с кимось с Генiчеської прокуратури намагаються позбутися прямих доказiв раскрадання державних коштiв ??? Так треба писати колектiвнi звернення вище до Киева!
         Ви багато знаете про це,так викладiть докази та буде суспiльний вибух! Якщо ви це вже важаете ганебним а тим паче володiете iнформацiею то не бiйтесь про це казати в голос з iменами та службовими положеннями
         Слава Українi!

         • 3 Грудня 2019 о 17:45
          Permalink

          Василь Васильович:
          3 Грудня 2019 о 14:05
          “Це вже багато прояснюе ситуацiю. Тобто ви стверджуете, керiвництво мiста разом с кимось с Генiчеської прокуратури намагаються позбутися прямих доказiв раскрадання державних коштiв ??? Так треба писати колектiвнi звернення вище до Киева!
          Ви багато знаете про це,так викладiть докази та буде суспiльний вибух! Якщо ви це вже важаете ганебним а тим паче володiете iнформацiею то не бiйтесь про це казати в голос з iменами та службовими положеннями
          Слава Українi!” (с)

          Нарешті, я побачила хто саме пише під ніком “Василь Васильович”. 😉

          Так гарно удавати з себе людину якій не байдуже, прикидатись патріотом, а наприкінці написати “Слава Україні!” – це цікава спроба, “igorr”…
          Вашою фатальною помилкою було закликати державного службовця до порушення Конституції України. 😉 Ви такий передбачуваний. 😉

  • 3 Грудня 2019 о 05:26
   Permalink

   Василь Васильович: “Все простiше,напевно ще один привiд вiдмити бабло” (с)

   Ще раз. Не треба розповідати якусь маячню. Це одна із спроб позбутися ЗБК. Ті ЗБК є прямим та беззаперечним доказом того як “сім’я” вкрала майбутній розвиток у генічан.

   Цього разу намагалися якусь кількість тих ЗБК використати, щоб побудувати щось, ніби берегоукрілення, але зганьбилися. Бо а ні розрахунків, а ні залучення спеціалістів та проекту не було здійснено. Просто поклали як у іграшці “Лего”. Але такий підхід не спрацював.

 • 6 Грудня 2019 о 20:37
  Permalink

  Після останнього коментаря минуло кілька днів. І що? Все? Побалакали та й годі?😉

  Я саме тому і запитувала, що інформація від мене змінить?🤔

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: