До рятівників завітали учні шкіл Генічеська

17:07:40

З метою популяризації Державної служби надзвичайних ситуацій та образу пожежного – рятівника, 12 грудня 2017 року в 7-й Державній пожежно-рятувальній частині ГУДСНС України у Херсонській області, було проведено профорієнтаційний захід «Професія сміливих».

До пожежного підрозділу завітали учні 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста Генічеськ. Про це «Новому Візиту» повідомили в Генічеському РВ ГУДСНС України у Херсонській області .

Під час заходу рятівники навели учням приклади пожеж та розповіли про наслідки недотримання правил пожежної безпеки. Роз’яснили, що необхідно постійно дотримуватися правил пожежної безпеки, а нехтувати ними може бути вкрай небезпечно.

До рятівників завітали учні  шкіл  Генічеська

 Після цього рятувальники розповіли про особливості техніки, яка є на озброєнні підрозділу, і дозволили дітям приміряти бойове спорядження та посидіти за кермом автомобілів. Цього дня діти відчули себе справжніми вогнеборцями.

До рятівників завітали учні  шкіл  Генічеська

 Крім того, рятувальники продемонстрували присутнім бойовий одяг, в якому вони виконують свою роботу, здійснили виїзд техніки та особового складу по умовному сигналу тривоги, загасили уявну пожежу.  

До рятівників завітали учні  шкіл  Генічеська

На завершення зустрічі педагоги, які разом з школярами прийшли на День відкритих дверей, подякували рятувальникам за змістовне та якісне проведення заходу. А учні ще тривалий час жваво обговорювали побачене, деякі навіть цікавились, як їм найшвидше стати рятувальниками.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

загрузка...

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: