Дорога на Генічеськ: це непросто

23:01:58

Кому у справах, кому в лікарню, а кому просто на море, подекуди  жителям Іванівського району необхідно їхати до Генічеська. Проте, як відомо, дороги від Іванівки туди немає. Посадовці всіх рангів годують народ обіцянками ремонтів, а тим часом життя на місці не стоїть, і потрібно якось їздити, пише видання «Степ ньюз».

Багато людей не знають, але вже існує ціле польове шосе, яке дозволяє швидко об’їхати  ґрунтовою дорогою найважчу ділянку дороги від знаку «Генічеський район» і до села Петрівка.

За Петрівкою дорога  (Лепетиха-Генічеськ) теж не дуже, але в порівнянні з її попереднім відрізком — проїзна.

Якщо вам вдалося доїхати до мосту через Каховський магістральний канал (район насосної МУВГ) і не порвати скати, значить вам дуже пощастило. На мосту звертаєте вліво у сторону Запорізької області і їдете бетонкою вздовж каналу приблизно 3,5 км. Потім звертаєте на польову дорогу.

Орієнтир — насосна станція. Як тільки ви її проїдете, НА ДРУГОМУ повороті вправо звертаєте на ґрунтовку і рухаєтесь у сторону Петрівки.

Дорога петляє, але тримайтеся її основного напряму, накатаного численним транспортом, і ви виїдете в самому центрі села Петрівка. Ну а далі крутимо кермо стандартною дорогою.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

5
Добавить комментарий

ВОЙТИ чтобы комментировать
1 Тем комментариев
4 Ответов
0 Читают
 
Самый отредактированный комментарий
Горячая тема комментариев
4 Авторы комментариев
AnonimpuchukaigorrАК47 Последние авторы комментариев
  подписаться  
сообщить
АК47
Участник
АК47

У Стрелковского головы нужно спросить что делать,например: канатная дорога Ивановка -Петровка.

6
igorr
Участник

Все это было бы смешно, Когда бы не было так грустно. Инфраструктура стареет, изнашивается, гораздо быстрее, чем ремонтируется или создается вновь.

1
puchuka
Участник
puchuka

igorr

Все это было бы смешно, Когда бы не было так грустно. Инфраструктура стареет, изнашивается, гораздо быстрее, чем ремонтируется или создается вновь.

Природа руйнує інфраструктуру. І допомагає в цьому час. Ось основні вороги мешканців — природа та час!!!

А те, що керманичи деребанять по схемах гроші на ремонт та будівництво доріг — звісно ніякої вини тут немає. Винувате у всьому СТАРІННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ та ЗНОШУВАННЯ!!!comment image

Іншими словами:
— Мешканці, обирайте і далі своїми керманичами тих самих!!! Вони завжди вам нагадають про справжніх ваших ворогів: старіння та зношування!!!comment image
— Але ніколи не обирайте порядних та розумних керманичей, бо ще, замість деребану бюджету, отримаєте ремонт доріг, освітлення доріг, дорожні знаки, розмітку, тощо. Тому одразу попереджаю! Ні в якому разі такого неможна допустити! Краще звинувачувати та обговорювати старіння та зношування…comment image Не треба розвитку та ремонту, треба щоб була стабільність! Стабільно деребанити бюджет та звинувачувати у всьому час!comment image

P.S. Треба нагадувати про сарказм?

5
igorr
Участник

Вас послушать, так все деребанят и воруют. Те копейки которые выделяют на ремонт дорог хватает только на заплатки. Ну и на показуху в виде отдельного участка идиальной дороги. Банально нет денег.

0
Anonim
Участник
Anonim

А кто выделяет?
И не одни и теже ли это люди, выделяют, деребанят.

0

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: