16 років на охороні морських кордонів України

19:28:58,   04/14/2017

15 квітня цього року виповнюється 16 років Бердянському прикордонному загону. Спочатку загін вважався так знаним «навчальним», оскільки  був створений для апробації нових підходів в охороні кордонів, які, у подальшому, запроваджувалися і на всіх ділянках кордону.

З цією причини у системі прикордонного відомства Бердянський загін є «наймолодшим серед побратимів».

Однак із початком анексії Криму, функції загону кардинально помінялися. Загін із розряду експериментального став повноцінною бойовою одиницею та прийняв на себе охорону адмінмежі із тимчасово окупованою територією АР Крим.

Змінюється обстановка на державному кордоні, розробляються і реалізуються нові підходи та моделі в охороні державного кордону, але незмінним залишається високий патріотизм, професіоналізм та відповідальність прикордонників. Адже саме персонал являється невід’ємною частиною та творцями  історії загону.

Службу у загоні проходять 140 учасників бойових дій, що приймали участь у антитерористичній діяльності у східних областях України. Є також і вихідці із Криму та зони АТО, які залишаючи свої домівки, залишилися вірними і відданими присязі, що давали Українському народові. Адже уся кропітка праця, усі зусилля спрямовані за забезпечення миру та спокою на нашій Батьківщині.

Прес – служба Бердянського прикордонного загону

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться новостью:
загрузка...

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: