Державна прикордонна служба інформує

13:00:05

Нагадуємо що, Генічеський район є контрольованим прикордонним районом, в якому, згідно Постанови Кабінету Міністрів України №1147 від 27.07.98р. «Про прикордонний режим» та про внесення змін до правил користування маломірними суднами на водних об’єктах Херсонської області, затверджених рішенням XV сесії обласної ради VI скликання від 10 травня 2012 року №473, встановлено систему режимних заходів, які регламентують відповідно до законодавства правила в’їзду, тимчасового перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб, провадження робіт, обліку та тримання на пристанях, причалах, базах для стоянки і в пунктах базування (далі — об’єкти базування) маломірних суден, інших засобів, що не є суднами, але пристосовані для переміщення на них людей по воді (водний мотоцикл, водний велосипед, моторний гідродельтаплан, дошки для занять різними видами серфінгу тощо), буєрів, а також апаратів, що використовуються для підводного плавання (далі — маломірні судна, інші плавзасоби), а також в місцях базування — суден флоту рибної промисловості, їх плавання і пересування у територіальному морі та внутрішніх водах України.

    Під час перебування у контрольованому прикордонному районігромадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства повинні при собі мати документ , що посвідчує особу.

       Для тих, хто прибув на узбережжя з маломірним судном, іншім плавзасобом, повітряним судном, які здійснюють посадку на воду повинні протягом 24 годин з часу прибуття у контрольований прикордонний район зареєструвати, на облік в адміністрації найближчого об’єкта базування.

Власникам плавзасобів у контрольованому прикордонному районі забороняється:

  • зберігання та використання незареєстрованих плавзасобів;
  • зберігання плавзасобів поза пристанями, причалами та пунктами базування;
  • вихід у море плавзасобів, посадка і висадка пасажирів поза об’єктами базування, а також на об’єктах базування, які не допущені до експлуатації, забороняється.

У разі порушення зазначених вимог власники плавзасобів несуть адміністративну відповідальність за ст.. ст.. 202,185-10 КУпАП.

Заступник начальника відділу прикордонної служби «Генічеськ» Асанов Е.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Оставьте первый комментарий!

сообщить
wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: