Прикордонники використовують новітні навігаційні системи та квадрокоптери

13:10:18

Технічні засоби з охорони кордону відіграють важливу роль у забезпеченні як безпекової складової так і боротьби із різного роду порушеннями прикордонного законодавства.

 Так, прикордонники Бердянського загону у своїй повсякденній оперативно-службовій діяльності активно використовують не тільки техніку як вітчизняного а й закордонного, які отримують в рамках міжнародної допомоги.

 Це і оптичні прилади, в тому числі і нічного бачення, оглядова техніка, а також та, що використовується у паспортній роботі, засоби зв’язку, відео спостереження, транспортні засоби, тепловізійні комплекси.

 Тільки протягом минулого року прикордонники за допомогою приладів паспортного контролю виявили 4 підроблених документа, понад 320 недійсних паспортів та 6 підроблених відміток прикордонного відомства про перетин державного кордону.

 Активно прикордонники використовують техніку, отриману за проектами міжнародної технічної допомоги, і у боротьбі зі браконьєрством. Це новітні навігаційними системами, які встановлені на постах технічного спостереження та прикордонних катерах, а також квадрокоптери.

 За результатами моніторингу акваторії Азовського моря та озера Сиваш, прикордонники протягом минулого року припинили понад 1200 порушень прикордонного режиму, повідомили «Новому Візиту» в прес – службі  Бердянського прикордонного загону.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Оставьте первый комментарий!

сообщить
wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: