В Чонгарі «таксисти» вже торгують паспортами

12:36:53

Прикордонники Бердянського загону, які несуть службу у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Чонгар», продовжують виявляти громадян, які намагаються перетнути адміністративну межу з ТОТ АР Крим по недійсним або чужим паспортним документам.

Так, учора в КПВВ «Чонгар» прибули мати та син, мешканці Криму, які поверталися з материкової частини України до окупованого півострову. У ході перевірки паспортного документу сина, у прикордонників виникли сумніви, що документ належить саме йому. Вже під час проведення перевірочних заходів, військовослужбовці встановили, що паспорт дійсно належить іншій особі.

 Це, в подальшому, підтвердила і його мати, пояснивши, що свій паспорт син загубив, а цей документ вона придбала у таксиста. Українка повідомила, що за «швидке вирішення» проблеми із паспортом, вона «віддячила» таксисту коштами у розмірі 7 тисяч гривень.

Прикордонники викликали представників Національної поліції, яким встановленим порядком передали громадян та чужий паспортний документ, повідомили «Новому Візиту « в прес – службі Бердянського прикордонного загону.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментировать новость

В Чонгарі «таксисти» вже торгують паспортами: 1 комментарий

  • 4 декабря 2017 в 16:33
    Permalink

    Порой поражаешься ,на какие ухищрения и необдуманные поступки, а чаще всего на преступления, идут граждане, чтобы ускользнуть от ответственности и вместо админштрафа или предупреждения, нарываются на серьёзное наказание. Необходимо также вычислить предприимчивого таксиста ,если это не бурная фантазия терпил.

    1

Добавить комментарий

Facebook

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: