Гройсман за ліквідацію дублюючих функцій райрад і адміністрацій

13:31:38

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман виступає за ліквідацію дублюючих функцій районних рад і районних адміністрацій. Про це він сказав на II Всеукраїнському форумі об’єднаних громад у Києві 4 грудня.

«Нам треба ухвалити закон про адміністративно-територіальний устрій. Нам потрібно ліквідувати дублювання функцій районних рад, адміністрацій. Там, де в межах одного  району створена одна, дві, три і більше громад, там має бути повсюдне повноцінне місцеве самоврядування на базі об’єднаної територіальної громади», — сказав Гройсман.  

Він пояснив, що представники громади зможуть управляти нею краще, ніж будь-хто інший.

«Ви безпосередньо проходите прямі вибори, вас люди обирають, ви кожен день дивитесь людям в очі. І якщо ви відповідальні, ви завжди будете успішні, ви завжди будете розуміти проблеми людей краще, ніж будь-хто призначений на будь-яку посаду», — сказав прем’єр.

«Тому наша модель кінцева – це повсюдне місцеве самоврядування з самодостатніми і сильними громадами»,- підсумував Гройсман.

Джерело

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментировать новость

Гройсман за ліквідацію дублюючих функцій райрад і адміністрацій: 4 комментария

 • 4 декабря 2017 в 16:38
  Permalink

  Ещё хрен знает когда, была попытка ,а скорее изображение попытки, ликвидации райгосадминистраций, как органов противоречащих конституции страны, но дальше базаров дело не пошло, я думаю, что и это пустые балачкы.

  0
 • 4 декабря 2017 в 18:52
  Permalink

  В случае обьединения громад возникает вопрос куда деть наших районных вождей. В этом камень преткновения. Так что это все от лукавого, администрации жить!

  0

Добавить комментарий

Facebook

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: