Гройсман закликав голів міст та регіонів внести питання дотримання безпеки руху в загальні стратегії розвитку територій

15:13

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав міських голів та керівників органів місцевої влади різних рівнів внести та активно опікуватися питаннями безпеки руху в рамках виконання регіональних стратегій розвитку. Про це він сказав під час засідання Координаційної ради з безпеки дорожнього руху.

«Важлива безпека всередині міст. Я тут говорю як фахівець», – сказав Володимир Гройсман.

Він нагадав, що під час свого перебування на посаді міського голови Вінниці – у 2009 році – ініціював створення міського ситуаційного Центру безпеки дорожнього руху. Місто напрацювало проект і було готове вкласти кошти в такий центр. Щоправда, тоді ця ініціатива не знайшла підтримки на рівні Уряду. Тож центр був створений виключно коштом міста – без підтримки центральної влади.

Тепер, наголосив Володимир Гройсман, ситуація радикально інша. Питання безпеки руху – загальнодержавний пріоритет. До того ж завдяки децентралізації регіони мають суттєві бюджети розвитку.

«І я хотів би, аби такі центри були у всіх містах, аби дбали про безпеку, аби виконання місцевих стратегій безпеки були на порядку денному. І потім – аналітика: як регіони борються з явищами порушення безпеки дорожнього руху», – сказав Володимир Гройсман.

Окремо він звернув увагу на необхідність вирішення питання безпеки дітей, як учасників дорожнього руху, і продовження урядової ініціативи щодо забезпечення дітей дошкільного та шкільного віку світловідбиваючими жилетами в темну пору доби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

One thought on “Гройсман закликав голів міст та регіонів внести питання дотримання безпеки руху в загальні стратегії розвитку територій

 • 26 Лютого 2019 о 19:03
  Permalink

  СТЕПАНОВИЧ — раз вы не можете совладать с ситуацией и достучаться до отцов области, где возможно решаются глобальные “семейные” планы— предложите личным звонком перед выборами на условиях не спокойного приграничного района (Гройсману наверняка докладывают , что везде все хорошо) господина Гройсмана к нам в Геническ, только обязательно поездка должна осуществится дорогой (ЖИЗНИ) через Н,Троицкий район, где каждый день сто процентов как на передовой “выживит человек или отправиться к проатцам” сидя в рейсовом автобусе Геническ – Херсон, каждый день люди радуются , не от того что прибыли в областной центр и обратно в Геническ ,а от того, что остались живы и еще увидят своих родных и близких и возможно  пойдут на выборы…

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: