Ірина Попова зустрілася з квартальними

загрузка...

30 жовтня 2019 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів та комунальних підприємств Попової І.М. у приміщенні міськвиконкому за участі керівництва КП «Азовкомунсервіс» відбулися збори квартальних вулиць міста.

Про це повідомляє міськвиконком.

Під час проведення зборів було обговорення питань щодо благоустрою міста: порядок вивезення опалого листя з метою недопущення його спалювання, прибирання відходів, шляхи вирішення проблемних питань щодо ремонту дорожнього та тротуарного покриття вулиць міста, вуличного освітлення тощо.

За підсумками проведення зборів квартальних вулиць міста вирішено наступне:
1. КП «Азовкомунсервіс» у термін до 01 листопада 2019 року розробляється та в подальшому доводиться до відома мешканців міста через ЗМІ графік вуличного санітарного очищення міста.
2. Квартальними вулиць міста здійснюється контроль за дотриманням даного графіка мешканцями вулиць та КП «Азовкомунсервіс».
3. Квартальним вулиць міста надати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів та комунальних підприємств Поповій І.М. перелік проблемних питань з благоустрою їх вулиць для подальшого надання відповідних пропозицій до проекту бюджету міста на 2020 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

2 thoughts on “Ірина Попова зустрілася з квартальними

 • 4 Листопада 2019 о 17:33
  Permalink

  Пустил Заинька в свой дом Лисичку, да вскоре и совсем стал никому не нужен.

 • 5 Листопада 2019 о 09:41
  Permalink

  Спалювання листя – це погано. Але вивозити листя – це теж не варіант.
  Земля у Московських парках, наприклад, за 4 роки ретельного вивезення листя перетворилася на абсолютно неродючий цемент. Про це в журналі “Наука и Жизнь” писали.
  Листя з органічними та неорганічними рештками має повертатися в землю, аби не порушувався кругообіг хімічних елементів. Бо згідно Земельного кодексу України” Земля – найбільше національне багатство.

  Кращім варіантом було б облаштування громадських компостерів для органічних рештків. Це і добриво для зелених насаджень міста, і утилізація органічної складової побутового сміття населення. Неприємних запахів такі компостери не утворюють.

  А наразі ми забираємо органіку з природнього середовища і вивозимо її на полігон, де в умовах великої кількості органічного матеріалу відбуваються процеси самовозгоряння та виділення метану (дуже небезпечного парнікового газу).

  Громадські компостери – це крок у майбутнє. А ми все технологіями 19-го століття оперуємо 🙁

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: