Клієнти пробації познайомились з Бюро правової допомоги

09:10:31

11 червня 2018 року співробітниками Генічеського районного відділу пробації спільно з головним спеціалістом Генічеського бюро правової допомоги Риженко Ю.Є було проведено зустріч з клієнтами пробації, які перебувають на обліку відділу.

 З метою підвищення рівня правосвідомості присутні мали змогу дізнатися про те, як працює система безоплатної правової допомоги, про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Також відбулася бесіда на тему: «Конституційні права людини».

 Під час заходу наголошувалося, що основная мета державинавчити людей, які в ній проживають, не тільки користуватися правами, але і дотримуватися правової поведінки у відносинах з іншими людьми та установами. Основна ж спрямованість державиохорона прав людини, їх захист та неприпустимість порушень з боку інших осіб.

По закінченню заходу до відома всіх присутніх було надано інформаційні матеріали про місцезнаходження Генічеського бюро правової допомоги, контактні телефони працівників бюро та буклети з відповідної тематики, повідомили «Новому Візиту» в Генічеському райвідділі з питань пробації.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

ВОЙТИ чтобы комментировать
  подписаться  
сообщить

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: