Кредити без черг і відмов в українських банках

Наближається пора відпочинку, відпусток. Як же приємно ніжитися на сонці, відпочивати на теплих пляжах, розважатися після трудоднів. Правда, не завжди вистачає грошей і можливостей, щоб повною мірою насолодитися відпочинком. У таких випадках на допомогу приходять кредити. Саме про них більш докладно далі піде мова.

Ті часи, коли для отримання бажаного кредиту доводилося перечекати величезну чергу, зібрати купу довідок, на щастя, далеко позаду. Зараз, щоб отримати в борг необхідну суму грошей, досить просто мати доступ до інтернету, а також комп’ютер, планшет або смартфон.

І що, дійсно більше ніяких документів не потрібно?

Ні, документи все ж для позики потрібні, але ці документи у Вас завжди під рукою. На відміну від банку, який вимагає звіт про доходи, для оформлення швидкого кредиту в інтернеті Вам достатньо мати лише паспорт та ідентифікаційний код.

З чого почати, щоб оформити кредит?

Тут також все дуже просто. Обираєте в інтернеті перевіреного кредитодавця. За допомогою швидкої форми реєструєтеся. Заповнюєте анкету, де вказуєте Ваші паспортні дані. Вказуєте картку, на яку будуть зараховані гроші, і чекаєте, в думках малюючи відпочинок або втілення в реальність Вашої мети. В середньому, протягом п’ятнадцяти хвилин на Ваш рахунок буде зарахована необхідна Вам сума.

Який відсоток доведеться сплатити?

Стандартна відсоткова ставка становить 0,01% в день від суми позики. Фіксована комісія за послугу позики становить 1,9% в день від суми початкової позики. Іншими словами, в разі, якщо Ви позичили 1000 гривень, завтра Вам буде необхідно сплатити 1019 гривень. Звісно ж, різні швидкі кредити пропонують різні процентні ставки. Наприклад кредит на карту – Манивео. Так би мовити, вибір за Вами.

Чи є вікові обмеження?

Вікові обмеження є, але вони не критичні. Брати швидкі кредити можуть працездатні громадяни України у віці від 18 до 60 років.

Чи є якісь бонуси?

Кожна кредитна компанія цінує своїх клієнтів, тим більше тих, хто зберігає їм вірність. У разі відмінної кредитної історії багато компаній після кількох успішних кредитних операцій для своїх постійних клієнтів знижують процентну ставку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: