«Ловись рибко, велика, та не маленька…за 200 гривень…»

18:09:37

10 січня 2018 року Генічеським районним судом розглянуто протокол про адміністративне правопорушення відповідальність за яке передбачене ч.4 ст. 85 КУпАП, відповідно до якого, 13.09.2017 року об 15 годині 50 хвилин був затриманий мешканець м. Дніпро під час здійснення незаконного лову риби забороненим знаряддям лову – сітками промислового призначення не маючи спеціального дозволу на промисел, при цьому з порушенням п.3.15 Правил любительського спортивного рибальства, незаконно виловив рибу сингіль у кількості 146 осіб, чим завдав збитки рибному господарству України на суму 86 870 грн..

Допитаний у судовому засіданні «горе-правопорушник» вину не визнав, пояснив, що він працював у літньо-осінній період на будівництві однієї із баз відпочинку в с. Стрілкове Генічеського району. 13.09.2017 р. в кінці робочого дня, після вечері, в процесі якої були вжиті алкогольні напої з іншими працівниками, до нього підійшов знайомий та попросив допомогти його добрим знайомим – підписати протокол про лов риби…та звісно не дарма – за гроші, бо інакше звільнять з роботи.

 Крім того, пояснили, що за це йому нічого не буде, а даний протокол необхідне для звітування перед начальством за хорошу роботу. Під дією «оковитої», він підписав, все що йому продиктували, отримав винагороду у розмірі 200 грн. та з відчуттям виконаного боргу перед товаришем, пішов з друзями до магазину за черговою дозою алкоголю, але отримані гроші загубив.

 І тільки після виклику до суду та ознайомлення з матеріалами справи схаменувся, та відразу звернувся до правоохоронних органів з відповідною заявою. Його пояснення підтвердили допитані у судовому засіданні два свідки, які того дня були з ним.

 Свідки, які були зазначені у адмінпротоколі та сам інспектор, який склав даний протокол у відношенні «купленого правопорушника», до судового засідання не з’явились, хоча були належним чином повідомлені про час та дату слухання справи.

 Вислухавши пояснення нібито правопорушника, свідків, допитаних у судовому засіданні, вивчивши матеріали справи, дослідивши звернення до правоохоронних органів щодо дій «кмітливого» інспектора рибоохорони, суд виніс постанову про закриття провадження у справі у зв’язку з відсутністю в діях Особи складу адмінправопорушення. А в іншому випадку йому загрожував би штраф у розмірі від 340,00 до 680 гривень та стягнення матеріальних збитків на суму 86 870 грн..

Будьте пильні..

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: