Мер Генічеська обговорив з губернатором реалізацію проектів будівництва

22:14

07 серпня 2019 року міський голова Тулупов О.В. зустрівся з головою Херсонської обласної державної адміністрації Гусєвим Ю.В.

Про це повідомляє міськвиконком.

Під час проведення зустрічі обговорено питання щодо подальшої реалізації робіт за робочими проектами: «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Паризької Комуни в м. Генічеськ Херсонської області», «Будівництво мереж  каналізації  з  каналізаційною  станцією  по вул. Набережна (Свердлова) в м. Генічеськ Херсонської області» (друга черга), «Будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям в м. Генічеськ Генічеського району Херсонської області по вул.Соборна,52».

Крім того обговорено питання щодо можливісті розроблення проектної документації на виконання робіт з берегоукріплення з використанням існуючих матеріалів, але дане питання потребує додаткового вивчення.

Також у обговоренні зазначених питань взяли участь директор Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації Руснак О.Ю. (з питання щодо капітального ремонту проїзної частини вул. Паризької Комуни в м. Генічеськ Херсонської області та будівництва спортивного майданчика з штучним покриттям), заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Рассолов В.О., керівник ТОВ «Укрбудінвест-Плюс» Мельник В.С., (з питання щодо будівництва другої черги мереж  каналізації по вул. Набережна).

Керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації зазначено, що відповідні розпорядчі документи підписано, роботи планується почати з середини серпня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

2 thoughts on “Мер Генічеська обговорив з губернатором реалізацію проектів будівництва

 • 9 Серпня 2019 о 00:51
  Permalink

  А питання газопроводу не піднімали, навіщо. А площадках з штучним покриттям для чого, на стадіоні вона існує, краще на ці гроші би зробили ремонт в спортшколі, зимою показували жахливі умови, а дорогу можна давно по 100 метрів в місяць ремонтувати. Податки йдуть не погані (цеж акциз, ПДФО, земельний, нерухомість, єдиний і …), но піар, піар…..

  • 9 Серпня 2019 о 08:44
   Permalink

   Висловлюю тільки власну думку. Власну думку, яка може не збігатися з вашою, та яка може бути некомпетентною з деяких питань.
   1. Газопровод. – Наразі газу вистачає для потреб населення. Останні дві зими показали, що проблема вирішилась сама собою завдяки цінам на газ.
   2. Спортшкола – то Райрада. Міськрада не може/не хоче/ не має права/ Тулупов посварився з Євстратовим (необхідне підкреслити).
   3. Дорога – йдеться про ділянку від спорткомплеса до училища №17. Там “ремонт” насправді є капітальним будівництвом, бо асфальту там немає. Вже писали на Візиті про те, що гроші виділили саме для прокладання асфальту.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: