Міський голова Олександр Тулупов поспілкувався з юними журналістами Генічеської гімназії

У НВК “Генічеська гімназія” реалізовано проект гуртка юних журналістів – медіа-студія «PRESS-TIME Гімназія», який наразі відвідують більше двадцяти гімназистів.

18 вересня з ініціативи директора закладу освіти Федосової Олени Анатоліївни відбулась  зустріч членів журналістської студії «PRESS-TIME Гімназія» з Тулуповим Олександром Васильовичем, головою Міської ради, з нагоди відзначення 235-річчя рідного міста Генічеськ.

Бесіда пройшла в щирій, натхненній атмосфері. Інтерв’юери із захопленням дізнавались про реалізовані проекти, плани, можливості розвитку нашого краю.

Олександре Васильовичу, чим ви захоплювались у дитинстві?

У  моєму дитинстві було дуже багато захоплень. Але більш за все мені подобалось  рибальство. Я дуже полюбляю займатися цим у вільний час, насолоджуюсь  нашими краєвидами, дихаючи свіжим морським повітрям, розмірковувати і аналізувати.

Пригадайте найяскравіші спогади шкільного життя?

Запам’яталися події, коли ми з класом ходили в похід. На мене була покладена велика відповідальність, я мав слідкувати за дисципліною і порядком  у шкільному колективі.

Який був улюблений предмет в школі?

У школі я захоплювався німецькою та англійською мовами, а також фізичною культурою, бо хотів бути більш сміливим, рухливим та найактивнішим серед своїх однолітків.

Олександре Васильовичу, що спонукало вас піти на посаду Міського голови?

У 2006 році, коли я був депутатом міської ради, у мене виникло бажання реалізувати проекти для розвитку міста, його популяризації як курортного об’єкту. Саме це й спонукало мене взяти участь у виборах Міського голови. До речі, я неодноразово балотувався на цю посаду. Перший раз мені не вистачило декількох голосів для перемоги, але я не втрачав надію, бо хотів зробити наше місто ще кращим та сучасним.

Якими якостями повинна володіти людина у вашій команді?

У першу чергу, людина  повинна бути цілеспрямованою. Швидко вчитись, бо ми не приходимо професіоналами на роботу, ми самовдосконалюємось протягом усього життя. Навіть зараз я продовжую розвиватись,  навчаючись у магістратурі  факультету екології  у місті Мелітополь.

Чи вважаєте ви себе відкритим для зустрічей, ідей та нових проектів?

Так, звичайно! Я вважаю себе  відкритим, намагаюсь дослухатись до людей. Усі нові ідеї або проекти, що потрапляють до мене, ретельно перевіряються і з-поміж них обираються найкращі, які втілюються в життя. Для мене не є головним, чи буду я в майбутньому міським головою, чи ні, але я обов’язково  надалі буду приносити користь своєму місту.

Які проекти на сьогоднішній день уже реалізовані саме для молоді нашого міста?

На сьогоднішній день, для нашої молоді реалізовано такі проекти, як-от: «Алея казок», «Дендропарк», «Зона тихого відпочинку», «Скейт-парк»  тощо. 

Чи необхідна вам співпраця з молоддю нашого міста?

Авжеж, необхідна, ми цього прагнемо, адже молодь – це перспективи, генерація нових ідей і майбутнє нашого краю.

Олександре Васильовичу, чи займаєтесь ви спортом? Якщо так, то яким саме?

  Так, я займаюсь спортом, але наразі не настільки активно, як  хотілося б, бо відновлюю своє здоров’я. Мій улюблений вид спорту – бокс, якому я присвятив дуже багато часу. У дитинстві встиг відвідати різноманітні  спортивні секції нашого міста, зокрема з легкої  атлетики, гімнастики. Подобається картинг, із задоволенням граю у футбол і шахи.

Як ви вважаєте, яку мотивацію треба надати нашій молоді, щоб вона займалась спортом?

Напевно, платити їм гроші! (лунає гучний сміх) Ні, дійсно, на мою думку, винагорода за працю – це головна мотивація для будь-якої людини,  зокрема,  і для молоді. Участь батьків дуже важлива для стимулювання молодих спортсменів, адже без слів підтримки важко бути постійно готовим до боротьби та нових випробувань.

Чи планує міська влада будівництво додаткових спортивних майданчиків?

У планах на майбутнє – повне відновлення міського стадіону, перенесення на його територію скейт-парку, будівництво трибун, покращення газону на полі.

Що цікавого в цьому році побачать генічани на День міста?

Планується урочиста святкова програма  «Ми – генічани», нагородження переможців міського конкурсу «Людина року -2019», міський пікнік «Henichesk Fish Fest» від фіналіста реаліті- шоу «МайстерШеф-7» Євгена Білого. Найочікуванішою подією стане святкова програма від «Дяді  Жори  Company», також багато музичних розваг та конкурсів від групи «Opium» і креативних діджеїв.

Олександре Васильовичу, як буде діяти благодійна акція, спланована в цьому році? 

 Так, святкова хода учасників благодійного  проекту «KazkaFantasyFest» та флешмоб фентезі-образів «Найкращому місту – наша любов», а також знайомство з героями казок «Аліса та чарівний годинник» та «Снігова королева». Зібрані кошти підуть на будівництво майданчика для дітей з обмеженими можливостями.

   Наприкінці інтерв’ю міський голова Тулупов О. В. побажав гімназистам, молоді нашого міста та генічанам розвиватись духовно, досягати своєї мети. Завжди справджувати сподівання батьків та вчителів. Любити свій рідний край, поширювати про нього добру славу, де б ви не були. Олександр Васильович наголосив, що на Батьківщині у вас є і минуле, і майбутнє, а на чужині – одне лише сьогодення.  

Медіа-центр “PRESS-TIME Гімназія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: