Мобільний консультативний пункт відвідав Генічеський район

13:44:07

Як захистити право власності на землю та урожай, оформити земельну ділянку, розірвати договір оренди земельної ділянки, скласти судовий позов про призначення розміру аліментів, внести зміни до актового запису, отримати перші документи дитини одразу у пологовому будинку будинку та відповіді на багато інших питань дізнались  мешканці Генічеського району.

06 вересня 2017 року в рамках просвітницької програми Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» команда Головного територіального управління юстиції у Херсонській області спільно із фахівціями безоплатної правової допомоги  консултували жителів с. Новогригорівка та с. Фрунзе. Громадяни мали можливість не витрачаючи часу на дорогу до районного центру, а також грошей на допомогу адвоката, отримати безоплатну прававу допомогу.

Аби забезпечити доступ кожного мешканця Херсонської області до правової допомоги, виїзний консультативний пункт ставить за мету кожного тижня відвідувати якомога більше населених пунктів. Детальніше графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги можна дізнатись на офіційному сайті (http://justks.gov.ua/38651-2/ ) та офіційній сторінці у мережі фейсбук (www.facebook.com/khersonjust/)  Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

1 Комментарий на "Мобільний консультативний пункт відвідав Генічеський район"

сообщить
Сортировать по:   новые | старые | популярные
buntar2
Участник

Лучше проконсультировали председателя сельского совета на тему как быть руководителем. Село в кураях , страшно ходить , скоро медведи заведутся. Такое впечатление будто его вообще нету в Азовском. Просто стыдно.

wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: