В Стрілковому продовжується протистояння

17:21:19

Ранок 1 травня в Стрілковому Генічеського району Херсонщини, прямо на адмінкордоні з окупованим Кримом, почався не з кави. Невідомі працівники ймовірно по справжньому святкували і доводили власною працю, що все ж таки «мир, труд, май».

На відео ми бачимо техніку і тимчасово припинені роботи. Бійці 12 РС ДУК ПС, які мають в цьому районі розташування, припинили до приїзду поліції всі роботи на березі озера. Робітники-копальники повідомили, що документи знаходяться у Ю.Пуделко. В свою чергу Пуделко показав документи (ймовірно договір оренди землі) і заявив, що проводить роботи з благоустрою.

Все було б добре. Але ми вже писали про ситуацію навколо цієї землі, підприємств ТОВ «Експортно-імпортна компанія «Юг-Інвест», ТОВ «Арабатський трикутник СПА-Вікторія», Ю.Пуделко та його зв»язки з громадянами РФ Кулєшовими.

З того часу дещо змінилося: Кулешова Л. отримала спадщину від померлого чоловіка в Україні в лютому 2018 (оформлювала за довіреністю якась особа в Україні, ймовірно родичка Пуделко). Син Кулєшових захистив дисертацію — вже цілий доктор юридичних наук (предмет його досліджень можете подивитися на скринах — під час війни з рфією наводить на певні думки), а також прийняв спадщину від батька і очолив його підприємства.

Кулєшов Володимир Єфимович, як пише мацковська преса в некролозі — був «стовпом вітчизняного машинобудування». Його підприємство «Лоза» в однойменному селищі під москвою займається виробництвом підшипників, а також «деталі двигунів ракетних установок», як можемо побачити зі скрина про спробу рейдерського захоплення в 2012 колишнім заступником директора «ОК-Лоза».От скажіть, це оборонка рфії, чи не так?

Вам не здається ДИВНИМ , що земля і надра на адмінкордоні з Кримом у не самомоу спокійному за поглядами районі надається не просто росіянам, а людям дотичним до війни проти України??? Мені — ні. Це вже як правило. Але ми на то й українці, щоб взяти відповідальність, кожен на себе, і навести лад на нашій землі.

Я розумію, що Ю. Пуделко зі своїм «цікавим» юристом зараз буде знову розповідати, що діють в законному полі, що підприємство українське, що договір оренди дійсний, що все ОК

Але.. Законне — не означає правове. Нажаль, поки так в Україні. Хто має підтверджену інформацію про дотичність Німетуллаєва, Черепахи тощо до договору оренди землі означеними в публікації підприємствами чи особами, допомоги в намаганні отримати дозвіл на видобуток природної води (гейзер) та інше. прошу повідомте в особистому, або за телефонами штабу Правого сектора у Херсонські області +380677895177 та +380664223027

Наталія Войтечкіна

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться новостью:
загрузка...

9 thoughts on “В Стрілковому продовжується протистояння

 • 3 мая 2018 в 18:41
  Permalink

  на всякий случай , напомню некоторым , что до админграницы с Крымом , там километров 15…поэтому можно смело говорить , что и Геническ находится на админгранице…и непонятно… причем там бойцы ВСУ…или чьито интересы помогают осуществить

 • 4 мая 2018 в 08:42
  Permalink

  Кстати — уважаемый Новый Визит — во вчерашнем «Вечернем правме»( 112  канал ) Дмитрий Гордон сказал  на 1ч22 минуты)- все подобные заявления Правого сектора — рахжигание внутренней ненависти и стравливание людей — это «Рука Кремля». Так что — поосторожнее с такими статейками.

  • 7 мая 2018 в 12:00
   Permalink

   Ирина

   4 мая 2018 в 08:42Кстати — уважаемый Новый Визит — во вчерашнем «Вечернем правме»( 112  канал ) Дмитрий Гордон сказал  на 1ч22 минуты)- все подобные заявления Правого сектора — рахжигание внутренней ненависти и стравливание людей — это «Рука Кремля». Так что — поосторожнее с такими статейками.

   Д. Гордон — журналіст, який поділився власною. До того ж, Д. Гордон вже особисто визнавав, що іноді помиляється.

   Тому не треба думку Д.Гордона (яка теж може бути помилковою)  вважати істиною. Чи законом. Чи щось іншим, дуже важливим.

   Просто інформація від Д. Гордона, який визнавав, що помиляється.06

 • 7 мая 2018 в 11:23
  Permalink

  Хто має підтверджену інформацію про дотичність Німетуллаєва, Черепахи тощо до договору оренди землі означеними в публікації підприємствами чи особами, допомоги в намаганні отримати дозвіл на видобуток природної води (гейзер) та інше. прошу повідомте в особистому, або за телефонами штабу Правого сектора у Херсонські області +380677895177 та +380664223027

  Нагадую, що за всі свої корупційні дії на посаді голови Генічеської РДА Сейтумер Німетуллаєв вже засуджений та отримав покарання. Генічеський суд визнав Сейтумера Німетуллаєва винним та призначив покарання: штраф 2006 грн.

  Покуратура Генічеського району з цим вироком погодилася.

  Тому, сплативши штраф 2006 грн., Сейтумер Німетуллаєв повністю сплатив за всі свої корупційні дії які робив при владі.

  Покуратура Генічеського району з цим вироком погодилася.37

  • 7 мая 2018 в 11:28
   Permalink

   Конституція України.  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

   «Стаття 61. Ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.
   Юридична відповідальність особи має індивідуальний характер. » (с)

   09

   • 7 мая 2018 в 11:40
    Permalink

    А через три роки сплине термін давнини за всі інші корупційні дії, які не були перелічені в тому суді.  

    Після цього засудити Сейтумера Німетуллаєва неможливо.

    Хтось бачить  якісь передумови, щоб трапилось щось інше? 32

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: