На новому конкурсі добавлять автобусних маршрутів до Новоолексіївки та Чонгара

19:39:57

Відповідно до ініціативи Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, з метою забезпечення якісного та безперебійного транспортного сполучення між містом Генічеськ, ст. Новоолексіївка та КПВВ «Чонгар» 20 березня 2018 року в Генічеській РДА відбулось чергове засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі, що не виходять за межі Генічеського району.

 Про це повідомляє Генічеська райдержадміністрація.

 Не дивлячись на спроби деяких осіб завадити прийняттю рішення, конкурсним комітетом було визначено перевізників на важливих для українців, змушених перетинати адміністративну межу з ТОТ АР Крим, маршрутах Генічеськ АС –КПВВ «Чонгар» та Новоолексіївка – КПВВ «Чонгар».

У відповідь на це 22 березня нелегальними таксистами було влаштовано несанкціоновану акцію протесту під стінами Генічеської РДА з вимогою зупинити легальні перевезення по станції Новоолексіївка. Незважаючи на вказані події, цього ж дня Генічеською РДА було видано розпорядження №150, щодо введення в дію рішення вищевказаного конкурсного комітету.

 Генічеською районною державною адміністрацією й надалі проводитиметься робота з покращення пасажирських перевезень. Одним з її результатів стало винесення на конкурс з визначення пасажирських перевізників, який відбудеться 12 квітня 2018 року ще двох автобусних маршрутів від ст. Новоолексіївка до КПВВ «Чонгар».

 Генічеська районна державна адміністрація і в подальшому продовжить співпрацю, спрямовану на практичне виконання Закону України: «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» та інших законодавчих та нормативних актів, що стосуються проблемних аспектів забезпечення життєдіяльності населення тимчасово окупованої території Кримського півострову з Представництвом Президента України в ТОТ АРК та Меджлісом кримськотатарського народу, як єдиним легітимним представницьким органом кримських татар в Україні, незважаючи на перешкоди з боку окупантів, та їх прибічників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

2 thoughts on “На новому конкурсі добавлять автобусних маршрутів до Новоолексіївки та Чонгара

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: