На сесію Чонгарської сільради викликали поліцію

19:16:48

Сесію Чонгарської сільради довелося відкласти після вклику поліції «Аскером».  Про це в Фейсбук повідомила «Громадянська блокада Криму».

« В с. Чонгар розпочалась сесія сільської ради. На порядку денному підіймалися питання фінансування. Але самим резонансним питанням було переведення фінінсування закладів культури і освіти з балансу сільради на баланс Генічеського району. Депутати Коблюк Валерій і Нелін Генадій , а також Сейтхалілова Наталя постійно грубили, не давали говорити виступаючим, постійно ображали особистість, двічі зірвали сесію. У зв’язку з порушенням порядку представники ГФ Аскер викликали поліцію. 

Сесія залишилась відкритою.

 Розлючена громада зібрала підписи , щоб відкликати депутатів, які не виконуюсь свої обов’язки, а саме не представляють інтереси громади і виборців, лише хочуть розрушити все, що є в с.Чонгар.

 По інформації ГФ Аскер, скандальний депутат Нелін Генадій постійно раз на тиждень їздить до тимчасово окупованого Росією Криму на короткий час для зустрічи з колишнім головою Генічеської адміністрації , зрадником України Сейтумером Німетуллаєвим. Напередодні в неділю Нелін також їздив до Криму«.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться новостью:
загрузка...

4 thoughts on “На сесію Чонгарської сільради викликали поліцію

 • 10 ноября 2017 в 06:17
  Permalink

  Из всего следует сделать вывод : Ниметуллаев ,несмотря на свою «эмиграцию», имеет гораздо большее влияние на громады, не только на Чонгарскую, чем представители действующей власти. Вопрос почему ,думаю, неуместен потому, что ответ напрашивается сам собой: подзасрались, пановэ, по самое не могу».

 • 10 ноября 2017 в 19:08
  Permalink

  https://youtu.be/b_5H3WE2Hgw http://s20.rimg.info/5b0c87ff90ab411a70255da0af9b934d.gif
  «Всі, хто співпрацює з агресором, повинні сидіти за ґратами. Це моя позиція…», — сказав Турчинов і додав у жартівливій формі: «Ми перевіримо цю інформацію і якщо є хоч натяк на те, що є співпраця, що підсилює обороноздатність РФ, вибачте, будемо арештовувати й розстрілювати… Коли розстрілювати? Про це потім». (c) https://ua.censor.net.ua/v462388

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: