Генічеська поліція перевірила стан доріг

  Після закінчення зимового періоду на проїзній частині доріг загального користування та вулиць населених пунктів утворилась значна ямковість, а на деяких ділянках проїзної частини практично повністю зруйноване. Зазначене призводить до значних збитків власників транспортних засобів. Крім того, з метою об’їзду перешкод, у вигляді зруйнованих ділянок доріг водії вимушені виїжджати на смугу зустрічного руху, створюючи при цьому аварійні  ситуації.

У зв’язку з цим та на виконання вимог законів України «про Національну поліцію», «Про дорожній рух», з метою приведення вулично-дорожньої мережі Херсонської області в придатний для руху транспортних засобів стан, працівниками територіальних підрозділів ГУ НП в Херсонській області, спільно з представниками дорожніх і комунальних організацій було проведено позапланове обстеження доріг Херсонської області.

   За результатами зазначених обстежень було встановлено, що на території Херсонської області понад 500 км. доріг державного значення уражено ямковістю, площа якої складає 45260 кв/м. Понад 1100 км доріг, вулиць населених пунктів майже не придатні для руху транспортних засобів, де площа ямковості складає 50330 кв/м.

 Вжитими заходами реагування, відносно посадових осіб дорожніх та комунальних організацій, відповідальних за утримання вулично-дорожньої мережі було винесено 19 постанов за незадовільне утримання вулично-дорожньої мережі та вручено 37 вимог-приписів на усунення виявлених недоліків, повідомив “Новому Візиту” начальник Генічеського ВП ГУНП в Херсонській області Андрій Лещенко.   

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

2 thoughts on “Генічеська поліція перевірила стан доріг

 • 23 Березня 2017 о 17:25
  Permalink

  В городе не наберётся и десятка улиц с приличным дорожным покрытием, остальные вообще не пригодны для езды автомобилями,  а по району, скорее всего, полный аут с дорогами, ввиду их полного отсутствия. Вместо дорог остались одни лишь направления и по этому показателю мы уже начинаем догонять, а кое-где местами, и перегонять кацапстан .Почему все по сегодняшний день занимаются откровенной брехнёй о качестве дорог ,пишут всякие бумажки, с которыми и в туалет не сходишь?  Я считаю, что это прежде всего связано с безответственностью и безнаказанностью лиц ответственных за качество наших дорог.

 • 23 Березня 2017 о 19:36
  Permalink

  Дровникова, Советскую и Лободы тоже проверяли? Что то сомневаюсь я в этом… надо мэру посоветовать там свою дебильную Арку поставить и посмотреть как люди будут этому рады!08

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: