У Генічеському районі патрульні Кримської поліції виявили столичного злочинця

16:02

Чомусь близькість до тимчасово окупованих територій українського півострова дуже притягує нечистих перед законом з усієї території материкової неньки.

Гадки не маю що, але, якщо це надія сховатись від правосуддя уникнувши зустрічі з правоохоронцями, то ввірена відділу патрульної поліції Криму територія, це далеко не найкраще для цього місце.

За час роботи відділу отримав сотні скарг і розлючених повідомлень в соціальних мережах з приводу, буцімто, безпричинно зупинених транспортних засобів, прискіпливої перевірки документів, а також поверхневих перевірок осіб та транспортних засобів. Кожна моя відповідь була і залишається однаковою — це робиться лише в межах закону і ВИКЛЮЧНО в цілях вашої безпеки. 

 На цю позицію не вплинуть ні статус, ні погрози, а будь-які спроби погратись з патрульними в відеовистави, на кшталт — «НІЧЄГОНЄПОКАЖУ» завжди розцінюються, як злісна непокора законному розпорядденню, або вимозі поліцейського, відповідно і дії правоохоронців в такій ситуації завжди логічні і законні.

Робота в такому напрямку поступово приносить позитивні результати, з вулиць прибирається незареєстрована зброя, наркотичні речовини і небезпечні злочинці, що переховуються серед простих громадян. 

 Так й цього разу, звичайна перевірка виявила столичного «гастролера», який вчинив низку злочинів і вже рік переховується від органів досудового слідства. Як і у всіх інших подібних випадках вищевказаний громадянин стверджував, що звичайний трудяга і «ЛУЧШЄ ПРЄСТУПНІКОВ ЛОВІТЄ».

Важливо розуміти, що виявити небезпечні предмети без поверхневого огляду, або злочинця не ідентифікуючи особу — неможливо, а віра на слово недоцільна там, де йдеться про безпеку громадян.

Тож 5 хвилин часу ввічливого спілкування з поліцейським та виконання законних вимог — вкрай незначна ціна за підтримку законності і правопорядку на вулицях рідних міст і селищ.

Керівник підрозділу патрульної поліції ГУ НП в АРК Віктор Левченко, джерело: Фейсбук

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

загрузка...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: