В Генічеському районі 8 000 кв.м. доріг потребують ямкового ремонту

23:05:44

Після закінчення зимового періоду на проїзній частині доріг загального користування та вулиць населених пунктів утворилась значна ямковість, а на деяких ділянках проїзної частини практично повністю зруйноване.

 Зазначене призводить до значних збитків власників транспортних засобів. Крім того, з метою об’їзду перешкод, у вигляді зруйнованих ділянок доріг водії вимушені виїжджати на смугу зустрічного руху, створюючи при цьому аварійні  ситуації.

 У зв’язку з цим та на виконання вимог законів України «про Національну поліцію», «Про дорожній рух», з метою приведення вулично-дорожньої мережі Херсонської області в придатний для руху транспортних засобів стан, працівниками територіальних підрозділів ГУ НП в Херсонській області, спільно з представниками дорожніх і комунальних організацій в період часу 3 21.04.2017 по 08.05.2017 року було проведено весняне комісійне обстеження вулиць та доріг Херсонської області та правил утримання залізничних переїздів.

    За результатами зазначеного обстеження було встановлено, що на території Генічеського району значна кількість доріг та вулиць населених пунктів потребують ямкового ремонту (загальною площею приблизно 8000 квадратних метрів).

    Вжитими заходами реагування, відносно посадових осіб дорожніх та комунальних організацій, відповідальних за утримання вулично-дорожньої мережі працівниками поліції Генічеського ВП ГУНП в Херсонській області було винесено 15 постанов за незадовільне утримання вулично-дорожньої мережі та залізничних переїздів та вручено 14 приписів і 9 вимог на усунення виявлених недоліків.     

Начальник Генічеського ВП ГУНП в Херсонській області  А.А. Лещенко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

2 thoughts on “В Генічеському районі 8 000 кв.м. доріг потребують ямкового ремонту

 • 10 Травня 2017 о 22:28
  Permalink

  Пытался разобратся кто же или когда же наконец сделает дорогу Геническ -Ивановка.При звонке на Киевавтодор, перенаправил на Херсонавтодор а Херсонавтодор на Геническавтодор ,Геническавтодор на Херсонавтодор эти на Геническавтодор.Где млять итог?После этих образных слов все таки нашолся крайний- Херсонавтодор.Пообещали сделать после того как сделают основные трассы,а потом эту.за 3 года я не увидел ни одного дорожника со стороны Ивановки.Тут что люди не такие живут или налоги не такие платят?Этот вопрос касается как С.Хланя так и Воробьева.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: