Відпочивальники додали до місцевих бюджетів 1,2 млн. гривень

10:10:48

  Генічеською ОДПІ підведено підсумки курортного сезону 2017 року в частині  надходження туристичного збору по Генічеському району. Про це “Новому Візиту” повідомили в Генічеській податковій інспекції ГУ ДФС у Херсонській області. 

Підготовка до курортно – туристичного сезону розпочалася ще в квітні цього року.

 20.04.2017 року Генічеською райдержадміністрацією було видано розпорядження №189, яким створено робочу групу та скоординовано роботу  органів державної влади, місцевого самоврядування, прикордонної та інших служб та визначено основні напрямки проведення туристичного сезону. Щотижнево робочою групою підводилися попередні підсумки та обговорювалися шляхи вирішення організаційних питань.

 Слід зазначити, що туристичний збір сплачують громадяни, які на території місцевої ради отримують послуги з тимчасового проживання. Надходження цього збору в повному обсязі зараховуються до бюджету відповідної громади та сприяють розвитку туристичної галузі у Генічеському районі. Найбільш привабливою для гостей регіону була курортна зона Арабатської стрілки, яка стала перлиною курортного сезону Херсонщини.

 Гості нашого краю сплачуть туристичний збір під час поселення у пансіонатах, готелях, базах відпочинку, приватних апартаментах та сприяють подальшому розвитку туристичної галузі на Арабатській стрілці.

З а даними Генічеської райдержадміністрації наш регіон відвідало майже  1 млн. туристів, половина з яких – діти. Збільшенню кількості туристів сприяло  як проведення великої кількості фестивалів та шоу – програм, відкриття аквапарку, робота сафарі – парку, дельфінарію, так і проведення рекламної кампанії, організація перевезень, у тому числі залучення додаткових поїздів. Як наслідок, збільшення кількості відпочиваючих та збільшення надходжень по туристичному збору, і саме Генічеський район зайняв перше місце по цьому показнику в області.

Цьогорічний курортний сезон приніс до місцевих бюджетів регіону 1,2 млн.грн., що складає 45 відсотків від загальних надходжень по Херсонській області та на     498 тис.грн. перевищує торішній показник.

Нагадаємо, що туристичний збір належить до місцевих зборів і повністю зараховується до скарбниці органів місцевого самоврядування. Надходження цього збору спрямовуються на підвищення туристичної привабливості Генічеська та  утримання і розвиток соціальної інфраструктури Щасливцевської та Стрілківської сільських рад.

Серед органів місцевого самоврядування перше місце займає Щасливцевська сільська рада якою зібрано 1 млн.грн., друге та третє місце посіли Стрілківська сільська рада  та Генічеська міська рада, якими зібрано 136 тис.грн. та 72 тис.грн. відповідно.

 Такий результат досягнено завдяки безпосередній роботі органів місцевого самоврядування, через уповноважених агентів, з суб’єктами господарювання та фізичними особами, проведенню роз’яснювальної роботи, 

Розуміння того, що всі кошти від туристичного збору залишаються на місцях, використовуться для благоустрою територій, проведення рекламної кампанії для залучення ще більшої кількості туристів, сприяють усвідомленню необхідності добровільної сплати цих коштів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: