Воробйов зустрівся с керівництвом кримської поліції

22:41:58

Відбулась робоча зустріч начальника ГУНП в АР Крим та м. Севастополі Анатолія Бахчиванжи з головою Генічеської РДА Олександром Воробйовим, в ході якої було обговорено ряд важливих питань.

 Про це повідомляє  ГУНП в АР Крим та м. Севастополі.

На зустрічі були присутні також заступник ГУНП Олег Ярошак та перший заступник голови РДА Олексій Сищенко.

Серед питань обговорено перспективи запровадження та реалізації проекту «Безпечне місто», головна мета якого зміцнення законності, безпеки та порядку. Генерал поліції третього рангу Анатолій Бахчиванжи зауважив, що реалізація такого проекту надасть можливість для проведення оперативних заходів, спрямованих на виконання головних завдань ГУНП в АР Крим та м. Севастополі: забезпечення національної безпеки, профілактика правопорушень та охорона громадського порядку на адмінкордоні «Чонгар» з окупованим Кримом. Олег Ярошак підкреслив, що особливе значення зазначений проект набуває з початком курортного сезону у регіоні та необхідності координації подальших дій щодо забезпечення безпеки.

Обговорене питання пов’язане з початком роботи патрульної поліції АР Крим. Анатолій Бахчиванжи нагадав, що з 14 травня поліцейські нестимуть службу на ротаційній основі в трьох пунктах пропуску адмінкордону з Кримом. Визначено план дій щодо створення умов для розміщення патрульної поліції  АР Крим.

 Як стало відомо «Новому Візиту», завтра в Генічеському районі урочисто відкриють стаціонарний пункт крімської поліції.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Воробйов зустрівся с керівництвом кримської поліції: 5 комментариев

  • 14 мая 2018 в 05:48
    Permalink

    Этот отдел полиции для Крыма имеет формальное отношение ,а создан он для усиления борьбы с преступностью именно в нашем, мягко говоря, не совсем благоприятном, в плане уровня преступности, районе. Больше всего хочу, чтобы этот отдел полиции не превратился в филиал генического нквд, иначе в этом усилении нет никакого смысла. То, что Степаныч встречался с руководством отдела не будет иметь никакого значения, если полицейские прибыли для выполнения своих функциональных обязанностей, а не для переноски «чужих  чемоданов». В общем время покажет, что и почём.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: