Лариса Медведєва: Маємо негативну тенденцію невиконання районного бюджету

21:20

Єдиним джерелом формування районного бюджету є податок з доходів фізичних осіб. 60% надходжень ПДФО залишаються в районі.

За 2018 рік до районного бюджету надійшло 89,8 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб, що на 4,8 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року. Темп росту надходжень становить 105,6 %.

Про це “Новому Візиту” повідомила нещодавно призначений начальник Генічеського управління ГУ ДФС У Херсонській області, республіки Крим та м. Севастополь Лариса Медведєва.

За словами Лариси Геннадіївни, за рахунок цих коштів фінансуються всі заклади дошкільної та позашкільної освіти , заклади культури Генічеської районної ради, всі енергоносії та часткове утримуються заклади охорони здоров’я, утримуються школи району (за виключенням заробітної плати педагогічного складу).

До сільських та селищних рад передаються всі міжбюджетні трансферти на утримання закладів культури та дошкільної освіти.

На жаль, за підсумками чотирьох місяців цього року маємо негативну тенденцію не виконання розпису районного бюджету. За січень – квітень 2019р. надійшло 26,7 млн.грн. замість очікуваних 30,3 млн. грн., що складає 88,1%. Як наслідок, маємо недофінансування вказаних галузей. Генічеське управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі буде спільно з Генічеською районною державною адміністрацією, Генічеською районною радою, органами державної влади та місцевого самоврядування буде вживати всі заходи для наповнення районного бюджету”, – проінформувала Лариса Медведєва .

За підсумками деклараційної компанії 2019 року було отримано 1877 декларацій про доходи за 2018 рік, задекларовано доходів 6 млн.555 тис.50 грн. Задекларовано до сплати 1 млн.179 тис.909 грн.

В середньому на 1 декларацію задекларовано до сплати 628,6 грн. податку. Ці суми необхідно заплатити до 27 червня 2019 року.

Основними декларантами в Генічеському районі є громадяни, які оброблюють земельні паї самостійно або надали їх в оренду без укладення належним чином договорів.

Враховуючи те, що у податковій службі здебільшого відсутня інформація стосовно фактів отримання доходів громадян, а лише є відомості щодо наявності земельних паїв, продажу рухомого та нерухомого майна та інше, деклараційна компанія побудована на самосвідомості громадян, рівень якої сьогодні, нажаль, потребує кращого.

Питання до власників земельних паїв, чи ви не хочете, щоб ваші діти розвивались культурно, відвідували дошкільні, позашкільні заклади, чи може хочете, щоб закрили школу у вашому селі? Чому таке пасивне відношення до участі у розвитку свого села та Генічеського району? Чи може заплатити раз на рік 628 грн. за земельну ділянку, що безкоштовно надала вам держава і від якої ви отримуєте доходи, це дуже дорого? Ми знаємо, скільки ви отримуєте доходу від здачі її в оренду. І в цьому році планується в рамках операції «Урожай» провести моніторинг використання таких земельних ділянок, отримання врожаю на них. Землі вам надавали для ведення товарного виробництва. А товарне виробництво – це підприємницька діяльність. Тож або реєструйтесь приватним підприємцем та щомісячно сплачуйте податки та збори, або декларуйте своїх доходи раз на рік. Якщо не хочете цього робити, віддайте свої земельні ділянки назад державі. Нехай користуються інші, хто готовий сплачувати те, що належить. Нагадую, що за незаконне зайняття підприємницькою діяльністю статтею 164 Кодексу про адміністративні правопорушення України передбачено відповідальність – штраф 17 тис.грн. Це на перший раз, а на другий 34 тис.грн. з конфіскацією“, – попередила начальник Генічеського управління ДФС .

Лариса Медведєва запросила для отримання детальної інформації звернутись до Центру обслуговування платників Генічеського управління за адресою: м. Генічеськ, вул. Братів Коваленків, 60, Центр обслуговування платників, телефон 3-16-43, або у каб. №10 (ІІ поверх), телефон 3-16-55.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 9
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: