У Генічеську фіскали спілкувалися з представниками бізнесу та місцевого самоврядування (відео)

21 березня у Генічеську для представників підприємницької бізнес-спільноти та органів місцевого самоврядування відбулася інформаційно – просвітницька акція «Податковий день району».

В рамках першої частини просвітницької акції відбулося засідання «круглого столу» за участю фахівців фіскальної служби області на чолі з начальником Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігорем Климом, 47 голів районних державних адміністрацій та представників органів місцевого самоврядування Генічеського, Іванівського, Нижньосірогозького та Новотроїцького районів.

На засіданні присутні активно обговорювали стан, проблеми і перспективи економічного розвитку громад, а також зміцнення їх фінансової автономії. Упродовж часу, відведеного для заходу, сторони обмінювалися досвідом, висловлювали свої пропозиції щодо законодавчих змін для подальшого розвитку економіки та вибудовували стратегію майбутньої взаємодії.

Результатом зустрічі стало спільне напрацювання шляхів співпраці та збільшення податкових надходжень до бюджетів громад, зокрема, за рахунок детінізації найманої праці, ринку оренди землі та сільськогосподарської продукції, розширення кола платників податку на нерухоме майно, туристичного збору, плати за землю тощо.

Під час другої частини акції «Податковий день району» – семінару працівники фіскального відомства проінформували представників бізнес середовища про нововведення у податковому законодавстві, зміни щодо справляння єдиного внеску, особливості цьогорічної кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, можливості заповнення декларації про майновий стан і доходи в Електронному кабінеті.

Також фіскали обговорили з присутніми різні аспекти адміністрування та справляння місцевих податків і зборів, податку на доходи фізичних осіб, дотримання норм трудового законодавства, регулювання обігу готівки, порядку ведення касових операцій, застосування реєстраторів розрахункових операцій та важливість своєчасної сплати єдиного внеску.

Крім того, податківці надали роз’яснення щодо заповнення платіжних доручень на перерахування коштів до бюджетів усіх рівнів і наголосили на необхідності обов’язкової перевірки актуальності реквізитів рахунків під час сплати податкових платежів.

Наприкінці заходу слухачі отримали практичні поради для своєї щоденної роботи та листівки з питань оподаткування, повідомляє прес-служба ДФС у Херсонській області.

ВІДЕО:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 1
    Поділитися
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: