Відомий у Генічеську артист-аніматор завітав до податкової декларувати доходи

Сьогодні до Центру обслуговування платників Генічеського управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі завітав відомий артист-аніматор Богдан Казнавецький, аби подати декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік. Податківці надали консультацію пану Богдану щодо доходів, які необхідно декларувати та надали практичну допомогу під час заповнення декларації.

Про це “Новому Візиту” повідомили у Генічеському управлінні ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Вже не перший рік Богдан Казнавецький висловлює свою активну позицію як законослухняний громадянин України та сумлінний платник податків і закликає до декларування минулорічних доходів інших свої земляків та колег– артистів.

Податківці Генічеського управління висловили переконання, що така громадянська позиція представника культурного середовища є публічним прикладом високої податкової культури. Зустріч завершилася приємними враженнями, розповідями про творчі плани артиста та світлинами на згадку. 

Генічеське управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запрошує громадян долучитися до кампанії декларування доходів – 2020, подавши декларацію про майновий стан та доходи, отримані у минулому році. Нагадуємо, що деклараційна кампанія триває до 1 травня поточного року.

Отримати детальну інформацію можна звернувшись до Центру обслуговування платників Генічеського управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за адресою: м. Генічеськ, вул. Братів Коваленків, 60, Центр обслуговування платників, телефон 3-16-43, або у каб. №10 (ІІ поверх), телефон  3-16-55.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

2 thoughts on “Відомий у Генічеську артист-аніматор завітав до податкової декларувати доходи

 • 21 Лютого 2020 о 18:30
  Permalink

  Цікаво. Проте було би доречніше показати за яким КВЕД він реєструвався та скільки у відсотках повинен сплатити податків та зборів. Навіть, у гривнях не треба. У відсотках від доходу.
  Це можна було би вважати прикладом. Чи навіть зразком. А так… Ну, сходив до податкової та подав декларацію…

  • 21 Лютого 2020 о 18:39
   Permalink

   До речі. Можна подати декларацію, навіть, не сходивши до податкової. Бо це треба в робочий час та знати режим роботи. Вже 21 століття.

   1. В інтернеті можна за 5 хвилин отримати особистий цифровий підпис (наприклад у Приват24). Це файлік, доступ до якого ви особисто вигадуєте пароль.

   2. Потім з цим цифровим підписом зайти до сайту https://cabinet.tax.gov.ua/

   3. Зареєструватися в електронному кабінеті https://cabinet.tax.gov.ua/

   4. Натиснувши на величезну кнопку зверху відкрити порожню декларацію, заповнити її та відіслати до податкової.

   Все. Цілодобово. Без перерв та вихідних. 😉

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: