Населенню нагадали як відбувається монетизація пільг

10:55

Постановою КМУ від 17 квітня 2019 № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова. За заявою пільговика надання пільги може проводитись у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», відкритий пільговиком. Реквізити рахунка мають бути вказані у заяві, яку, за бажанням, пільговик має право подати у жовтні місяці.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

Управлінням соціального захисту населення здійснюється робота щодо впровадження вищезазначеної постанови, тому пільговим категоріям населення району (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, учасники війни, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, багатодітні сім’ї, діти війни, пенсіонери за професійною ознакою (освіта, культура, бібліотека, охорона здоров’я), ветерани ВС та ОВС, вдови, особи, які постраждали від Чорнобильської катастрофи та інші) необхідно терміново до 10 вересня звернутися з документами для звірки інформації, яка міститься в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги в Генічеському районі.

Перелік оригіналів документів:

– Паспорт (всім дорослим та дітям з 14 років);

– Ідентифікаційний номер (всім дорослим і всім дітям);

– Пільгове посвідчення;

– Довідка про склад сім’ї (для тих у кого відбулися зміни в складі сім’ї);

– Технічний паспорт на будинок.

Також ОБОВ’ЯЗКОВО надати НОМЕР МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНА.

Звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м. Генічеськ, пр. Миру, 43 в кабінет №5, під’їзд №4, тел. 3-33-14.

Просимо всіх членів родин пільговиків звернути увагу на дану інформацію і допомогти вашим рідним надати необхідні документи, особливо хочемо звернути увагу на необхідність зазначити номер мобільного телефону пільговика!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: