«Немов світло у віконці»

загрузка...

14:58

Беззаперечно, люди поважного віку заслуговують нашої особливої уваги. А перш за все ті з них, хто не в змозі сам потурбуватися про себе і потребує стороннього догляду. Іноді стається так, що за життєвих обставин, або ж на схилі років людина залишається на самоті. Про неї нема кому потурбуватися.

Саме для таких людей в Генічеському районі діє Стрілківське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання осіб з інвалідністю та громадян похилого віку Генічеського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Належне утримання підопічних передбачає задоволення не тільки їхніх основних фізичних потреб, а й емоційних. Бо тільки за таких умов людина може почуватися щасливою. Донедавна мешканці Стрілківського стаціонарного відділення були дещо обмежені у можливостях мати цікаве дозвілля. Адже у стаціонарі був лише один телевізор, люб’язно наданий для загального користування. І він приймав тільки один канал, і то не завжди. А спроби підключити тюнер цифрового ефірного телебачення Т-2 не мали жодного успіху. Бо телевізор був вже дещо застарілий.

З приємною новиною для мешканців Стрілківського стаціонару у вівторок, 28 травня, до закладу завітав Альберт Черепаха, засновник Благодійного фонду, яким було виділено кошти на придбання нового телевізора. Це великий сучасний телевізор діагоналлю 40 дюймів.

Його було передано адміністрації Стрілківського відділення стаціонарного догляду осіб з інвалідністю та громадян похилого віку особисто Альбертом Вікторовичем, який, скориставшись нагодою, поспілкувався з керівництвом і підопічними закладу. Вони були щиро вдячні за цей чудовий подарунок, що скрашуватиме їхнє життя.

Для них це немов світло у віконці, – каже Надія Іванівна Волошина, заступник директора Генічеського територіального центру, яка координує діяльність Стрілківського стаціонару. – Наразі відбуваються роботи з підключення обладнання. І всі наші підопічні з радістю очікують на можливість цікаво проводити своє дозвілля. Їм досить нелегко. Бо хоча їх і добре доглядають, час від часу вони все одно відчувають певне відокремлення від суспільства. А завдяки новому телевізору ці люди будуть дивитися випуски новин, цікаві програми тощо і в більшій мірі відчувати свою причетність до соціуму.

ВІДЕО:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: