Новоолексіївська влада подякувала місцевим волонтерам

20:10:34

Виконком Новоолексіївської селищної ради від імені всієї селищної громади висловлює щиру подяку Ойбеку та Наталі Мінгбаєвим, Олексію Атаманець, Олегу Россохіну, Тетяні та Аліку Еміровим, Ісаєвій Олені, Барієвій Ельвізі, Сідорук Вікторії, Клименко Миколі, Саранчук Сергію, Кудря Даніілу, Бурсовій Тетяні, Заболотній Тетяні та Корнієнко Олені за ту непоказну та одночасно неоціненно важливу допомогу в проведенні ремонту пам’ятника загиблим за визволення нашого селища від фашистських загарбників воїнам та облаштуванні прилеглої території.

 Ми оцінюємо цю роботу, як гідний вчинок гідних людей, людей, що знають та пам’ятають історію країни, в якій вони живуть, знають та пам’ятають людей, які творили історію країни, в якій вони живуть. І саме такі люди, які без награваної публічності, без лишнього пафосу, зберігають історію минулого, закладають тим самим фундамент історії майбутнього.


Читайте по темі: В Новоалексеевке местные волонтеры привели в порядок памятник погибшим освободителям поселка


 Завчасно передбачаючи можливий сарказм, повідомляємо повсякчасних критиків, вчинок цих людей ми, як орган місцевого самоврядування, не сприймаємо як негативну оцінку наших справ, а як приклад для послідування.

 А давайте дійсно разом зробимо наше селище кращим! Чекаємо пропозицій та особистої участі.

 Селищний голова  О.Р.Бурковський

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

загрузка...

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: