Олександр Воробйов звітує за 2018 рік

Олександр Воробйов відзвітував перед громадою (відео)

Цифри збільшилися, а вага зменшилась“, – такий підсумок своєї роботи у 2018 році підвів голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов на завершення публічного звіту перед громадой района, який відбувся 27 лютого у районному Будинку культури.

Щоб заслухати звіт керівника району до зали РДК завітали представники органів влади, місцевого самоврядування, депутати різних рівнів, голови місцевих рад, керівники правоохоронних органів, громадськість, мешканці району.

Хоча звіт і передбачав статус щорічного статистичного заходу, але пройшов на рівні районного свята, та навіть з елементами шоу. Але знаючи Олександра Степановича, це і не дивно.

Першим сюрпризом стало появлення на сцені керівників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, які на чолі з Воробйовим та його заступниками акапельно виконали Гімн України.

А перед офіційною частиною голова райдержадміністрації представив інвесторів, та запропонував присутнім вітати їх оплесками.

Далі Воробйов перейшов до самого звіту, який був насичений статистичною інформацією та передбачав розкриття всіх досягнень району за минулий рік.

Хоча Олександр Воробйов попередив, що це результат спільної праці всіх представників влади у тісному контакті з райрадою, було помітно, що голова РДА задоволений підсумком своєї роботи у 2018 році.

Майже 80 хвилин Олександр Воробйов присвятив своєму звіту, підтверджуючи слова слайдами на великому екрані.

Найбільше уваги було приділено Перспективному плану розвитку Генічеського району. А щоб краще сприймати інформацію про включені до плану проекти, голова райдержадміністрації навіть попросив зробити гучно музичний фон…

Не менш ефектно керівник району закінчив промову:

Не прошу вашої вдячності та оплесків. У нас є два шляхи. Перший – зупиняємося і попадаємо у пастку. Другий – рухаємось вперед до щасливого майбутнього наших дітей. Хто зі мною – welcome. Бо найкраще попереду. Корабель прямує за обраним курсом. Ми йдемо своїм шляхом!”.

Далі Воробйов відповів на всі запитання, що письмово надавали присутні у залі.

Закінчився звіт традиційно та без несподіванок – гучними оплесками та словами подяки.

ПОВНИЙ ЗВІТ У НАШОМУ ВІДЕО:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

2 thoughts on “Олександр Воробйов відзвітував перед громадою (відео)

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: