Порошенко відреагував на скандал про закупівлі для ЗСУ

16:23

Президент жорстко відреагував на корупційний скандал, що розгорнувся навколо Укроборонпрому.

Глава держави заявив:

«Ані посади, ані прізвища не врятують корупціонерів від відповідальності. Оскільки армія – це найбільша цінність України і те, чому він особисто віддав найбільше сил«.

Петро Порошенко підписав рішення про відсторонення фігурантів корупційного скандалу від посад і особисто звернувся до правоохоронців з вимогою якнайшвидше підтвердити або спростувати факти, які оприлюднили журналісти.

» Армія – це є найбільша цінність України. Армія створювалася зусиллями мільйонів українців, які віддавали останнє. Армія – це є гордість України. І я твердо переконаний, що я, як Президент України, як Верховний Головнокомандувач, армію буду захищати. Якщо факти підтвердяться, то, безумовно, ні прізвища, ні посади нікого не врятують. Щойно з’явилася інформація, мною було підписано розпорядження про відсторонення і звернення до правоохоронних органів, наскільки мені відомо, розслідування по зазначеній інформації йшло близько до завершення і в Генеральній прокуратурі, і в НАБУ, і в САПі. І зараз за підсумками програми порушена ще одна кримінальна справа. І я наголошую – по завершенню розслідування винні будуть притягнуті до відповідальності, якщо факти підтвердяться«, — заявив Президент  

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться новостью:
загрузка...

3 thoughts on “Порошенко відреагував на скандал про закупівлі для ЗСУ

 • 28 февраля 2019 в 20:05
  Permalink

  Чего это Пётр Алексеевич кипишует? Пусть посмотрит на всю историю срусимперии ,совка, да и нашу современную тоже не мешает, и он увидит «удивительные» для себя (только для него) факты: разворовывать оборонку (у рашки и совка нападалку) было, есть и по всей видимости будет особо почётной и доходной обязанностью для массы приближённых к амператору лиц, а если повезёт и начинаются какие-либо боевые или другие военные движняки (учения, тренировки ,стрельбы и пр.) то это вообще считалось прухой особого рода, не зря же существует поговорка:»кому война, а кому мать родна». Так что спокуха ,было бы наоборот то можно было сказать, что реформы коснулись и «неприкасаемых», а так мы видим что всё нормалёк.

 • 28 февраля 2019 в 20:20
  Permalink

  Ось відео розслідування, про яке йдеться: https://www.youtube.com/watch?v=lGTf2nUyxfw

  Ось деяке продовження цієї історії: https://www.youtube.com/watch?v=lGTf2nUyxfw

  Але після перегляду розслідування Бігуса у мене виникли питання:

  1. Чому називаються фірми та покупці-постачальники з Української держави, але жодного слова по постачальників з РФ.

  2. Всі докази які показує Бігус чомусь міють тільки російське походження. Перелік запчастин, кількість, ціни, тощо.

  3. На пряме питання журналістці, яка провела це розлідування, чи відомі їй контакти у кого закуповувалися запчастини на РФ, відповіла, що не відомі.

  Висновок простий:

  1. Ці журналісти «Бігус» працюють за замовленням ФСБ РФ.

  2. Супроводжували всі поставки запчастин до України з ФСБ РФ.

  3. Ці запчастини використовувалися для знищення окупантів, тобто росіян. Але ФСБ РФ це дозволило, бо заробляло на цьому, мало компромат на Гладковських, і усвідомлювали, що саме цією торгівлею з Україною допомагають Збройним силам України знищувати ще більше росіян та інших найманців окупантів.

  4. Як завжди ФСБ РФ допомагали українцям вбивати російських громадян, але розповідають тільки про Порошенко, про якого жодного факту пичетності до цих закупівель…

 • 28 февраля 2019 в 21:44
  Permalink

  Не смешите! он среагировал как СОУЧАСТНИК! Ибо западный политик этого не допустил бы, тем более у него в руках спецслужбы и т.д. И он первый должен был это знать и пресечь. А если это выявили простые журналисты, то такому горе-президенту давно пора УЙТИ! Как это делают истинно западные политики. Сам не ушёл, значит «уйдём» его мы! 21 апреля — Петя гудбай! 

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: