bty

Представник президента в АРК занепокоєний розповсюдженням фотографій молодят з Криму, які оформили шлюб в Генічеську

13:02:35

 Як раніше повідомляв “Новий Візит”, 16 січня в Генічеську оформили шлюб 2 пари з Криму.  Ця подія мала неприємне продовження, про яке розповів в “Фейсбук” представник президента в Криму Борис Бабін.

“Нові цікаві пригоди кримчан у Генічеському районі трапилися на минулому тижні. Як вже обговорювалося, розпорядженням Уряду від 15 листопада 2017 р. № 802-р надання послуг реєстрації шлюбу за проектом “шлюб за добу” було додатково поширено у Херсонській області (крім обласного центру) на Генічеськ та Нову Каховку, про що ми повідомляли кримчанам, які бажають швидко та зручно оформити власні шлюбні відносини законним шляхом http://www.ppu.gov.ua/shlyub-za-dobu-dlya-krymchan/ 

 Напочатку 2018 р. ця процедура запрацювала та 16 січня було зареєстровані перші шлюби молодих, які прибули для цього з тимчасово окупованої території. Здавалося б усе добре, але. Головне територіальне управління Мінюсту у Херсонській області не просто публічно відзвітувало про цей факт (що абсолютно нормально), але й розмістило у себе на сайті фотографії молодят, такі відомості з фотосесією кримчан необдумано поширили й окремі регіональні медіа.

Водночас, як казало мені одне маленьке пташенятко, у подружжя, яке повернулося в Крим, через такі піар-акції виникли проблеми з окупаційною владою; як мінімум молоді наразі сильно стурбовані поширенням фотографій з власного весілля, таких його наслідків вони явно не передбачували. Нервова реакція росіян на вказані є процеси є звісно у чомусь трагікомічною; до того ж раніш багато кримчан користувалися подібними послугами реєстрації шлюбу в місті Херсон.

 Але все ж хотілося б побажати представникам територіальних органів Мінюсту та регіональній пресі не забувати, що тимчасова окупація Криму є не лозунгом, а реальною проблемою, загрозою конкретним людям, що перебувають під свавільною, непередбачуваною та неправовою владою, не підставляти громадян України, що звертаються за адміністративними послугами.

 З іншого боку ми будемо тримати відповідні ситуації на контролі та якщо обґрунтовані побоювання молодих стануть реальністю – усі відповідні правові заходи безумовно будуть вжиті. Хочу запевнити усіх громадян України з Криму, які хочуть одружитися та отримати про це справжні а не фейкові документи, що вони можуть сміливо їхати до Херсону, Нової Каховки та Генічеську. Трагікомічна ситуація зайвих фотосесій для кримчан у цій сфері більш не повториться, – написав Бабін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

8 thoughts on “Представник президента в АРК занепокоєний розповсюдженням фотографій молодят з Криму, які оформили шлюб в Генічеську

 • 21 Січня 2018 о 14:07
  Permalink

  Не совсем понятно в чем трагикомичность то ? Хотя россиянам наверно глубоко – по на все на это. Или все же КГБ не дремлет? – трагикомично.

 • 21 Січня 2018 о 14:40
  Permalink

  Ничего трагикомичного в словах представителя президента в Крыму нет, когда знаешь ситуацию в оккупированном кацапами Крыму не из кацапТВ или прокацапских украинских сми,а после того ,когда лично побываешь  на той территории ,отличия резко бросаются в глаза ,особенно замкнутость и подозрительность людей, особенно к тем ,кто пытается что-либо узнать правдивого из ихней нынешней жизни, не зомбовизирной инфы. Так что эта “реклама” молодым людям и их близким никаким образом не нужна, и озабоченность Бабина понятна. Похоже Бабин действительно занимается проблемами крымчан не для “галочки”, в отличии от своих предшественников ,раз обращает внимание на такие ,казалось бы ,мелочи, по мнению некоторых товарисчей.

  • 21 Січня 2018 о 16:09
   Permalink

   saper

   Похоже Бабин действительно занимается проблемами крымчан не для “галочки”, в отличии от своих предшественников ,раз обращает внимание на такие ,казалось бы ,мелочи, по мнению некоторых товарисчей.

   Не згодна. Якщо б Бабін дійсно займався цим питанням, то не дозволив би щоб це сталося.
   До речі, ще 27 листопада минулого року я публічно попереджала про такі наслідки:
   http://www.vizit.ks.ua/informaciya/v-genicheske-krymchane-za-sutki-mogut-oformit-brak/#comment-6471
   ”Цікаве нововведення. Тобто всі ті, хто скористується цим нововведенням, автоматично погоджується з тим, що Крим окупований.Не анексований, а саме окупований. Потім подружжя, повернувшись до окупованої теріторії, повинно бути впевненими, що у ФСБ не дізнаються про те, що вони оформлювали свій шлюб як мешканці ОКУПОВАНИХ теріторій. 
   Вміють наші можновладці додавати пригод громадянам під виглядом піклування…”

   • 21 Січня 2018 о 16:14
    Permalink

    А тепер вам ще інформація. Бабін та інші працівники Представництва Президента в Криму моніторять цей сайт та читають коментарі. Тобто, якщо навіть припустити, що вони не розуміли що саме може статися з подружжям,  вони були проінформовані про це. Але тільки підставивши громадян України на окупованій теріторії, вони вирішили про це наголосити.
    Це не турбота, це підлість по відношенню до своїх громадян за для власного піару.
    Якщо це подружжя раптом зникне чи ще щось, від Бабіна побачимо тільки занепокоїння та нічого більше. Ну, ще багато разів побачимо Бабіна на шпальтах, де він буде розповідати про стурбованність…
    Це неправильно.30

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: