Служба щастя Херсонської ОДА: відомі статки майбутньої очільниці

Переможниця конкурсу на посаду начальника Служби щастя та покращення якості життя Херсонської ОДА Весна Карпук подала декларацію про доходи за 2019 рік.

Як зазначено у реєстрі НАЗК, Карпук одружена та має сина. У декларації вказані 4 квартири у Херсоні — одна у спільній власності Весни, другу вона орендує для сина, ще двома володіє її чоловік. Автівки родина начальниці Служби щастя не має.

Минулого року Весна Карпук заробила 175 тисяч гривень в компанії ТОВ “Пул енд Беа Україна” та отримала майже 23 тисячі грн соціальної допомоги. Також Карпук вказала у декларації 30 тисяч гривень готівкою. Цікаво, що у жовтні 2019-го Весна Карпук шукала роботу. Її резюме міститься на сайтах з пошуку роботи.

Карпук має дві вищих освіти — англо-російська філологія та економічне. Обидві отримала у Херсонському державному університеті. Також вона пройшла курси бізнес-навчання Golden Staff та ораторського майстерства. Працювала у автосалоні «Автопланета плюс» (4 місяці) та в ТОВ “Пул енд Беа Україна” (з 2012 року) на посаді директора магазину.

За інформацією місцевих ЗМІ, про перемогу Весни Карпук у конкурсі на посаду начальниці Служби щастя ОДА було відомо ще до його проведення. Але більше обговорень викликали сміливі фото майбутньої чиновниці, які та виставляє у соцмережах.

«Ну от і розібралися,  які функції будуть покладені на Управління..з такими фото деяка чоловіча частина Херсону вже стала щасливіша…далі буде ще цікавіше», – пише у соцмережах Андрій Калиновський.

Розкритикувала призначення Весни Карпук й радниця голови Херсонської обласної ради Оксана Стогній.

«Напевно, краще дбати про реальне життя українців, їх робочі місця і добробут, а не проводити штатну соціологію і статистику межі бідності.  Я не вважаю правильним рішення губернатора ввести ще одну додаткову службу щастя. Ми і так все відчуваємо, на собі. Але, то таке. “Новий пілотний проєкт нашого губернатора”. (Посадову інструкцію прочитала…)», – пише у соцмережах Стогній.

Мій Херсон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: