Рятівники запрошують абітурієнтів

загрузка...

19:24:39

Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця) – державний професійно-технічний навчальний заклад третього атестаційного рівня, який здійснює підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем “кваліфікований робітник” (ліцензія МОН України АE № 636213 від 10.03.2015р.) та ”молодший спеціаліст” (ліцензія МОН України, затверджена наказом МОН України від 18 липня 2017 року No154-л).

Навчання в Училищі проводиться за денною та заочною формами.

Після закінчення навчання випускники отримують дипломи державного зразка про здобуття:
• інтегрованої робітничої професії 5161 “Пожежний-рятувальник”; 4223 “Радіотелефоніст”; 5169 “Командир відділення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту” (денна форма, термін навчання 1 рік);
• інтегрованої робітничої професії 5161 “Пожежний-рятувальник”; 7243 “Дозиметрист”; 5169 “Командир відділення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту” (денна форма, термін навчання 1 рік);
• неповної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” зі спеціальності 261 “Пожежна безпека” спеціалізації “Організація та техніка протипожежного захисту”, (денна та заочна форми навчання на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника у сфері цивільного захисту, 1,5 роки навчання).
• неповної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” зі спеціальності 263 “Цивільна безпека” спеціалізації “Радіаційний та хімічний контроль”, (денна форма навчання на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника у сфері цивільного захисту, 1,5 роки навчання).

Випускники Училища мають змогу продовжити навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, Національному університеті цивільного захисту України (м.Харків) та Інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України (м.Черкаси).

Умови прийому на навчання за державним замовленням (денна форма)

На денну форму навчання за державним замовленням приймаються громадяни України, які відповідають установленим вимогам проходження служби в органах і підрозділах цивільного захисту, віком від 17 до 25 років.

Для вступу в училище на денну форму навчання за державним замовленням вступники звертаються в територіальний орган ДСНС України за місцем проживання, де на нього оформляється у встановленому порядку особова справа кандидата на навчання.

Прийом документів здійснюється:

підрозділами роботи з персоналом органів чи підрозділів ДСНС України з 1 січня до 1 червня 2018 року;

прийом особових справ осіб, що направляються підрозділами роботи з персоналом, відбірковою комісією Училища – до 30 липня 2018 року.

Реєстрація вступників, проведення ЛЕК, проведення вступного іспиту з фізичної підготовки будуть здійснені в Училищі з 31 липня по 3 серпня 2018 року.

Конкурсний бал вступників на навчання за державним замовленням обчислюється шляхом додавання середнього бала документа про повну загальну середню освіту, переведеного у 200-бальну шкалу оцінювання та середнього бала за вступний іспит з фізичної підготовки.

Умови прийому на навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб (денна форма)

На денну форму навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту.

Прийом документів здійснюється відбірковою комісією Училища з 02 липня до 29 серпня 2018 року.

Вступники подають до відбіркової комісії Училища наступні документи:
1. Заяву;
2. Документ про повну загальну середню освіту з додатком (оригінал або копія);
3. Медичну довідку за формою 086-о з висновками про професійну придатність до роботи в апаратах захисту органів дихання (наказ МОЗ № 246-07);
4. Документ про відношення до військової повинності;
5. 6 фотокарток розміром 3х4;
6. Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта);
7. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
8. Документ, що підтверджує право на зарахування поза конкурсом;
9. Папку на зав`язках, три поштових конверти з марками (по Україні).

На денну форму навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб – вступні випробування не складаються. Зарахування на навчання відбувається за рейтинговим списком вступників, який формується за середнім балом атестата про повну загальну середню освіту, приведеним до 200-бальної шкали оцінювання, перший етап – 5 серпня та другий етап – 30 серпня 2018 року.

Умови прийому на навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб (заочна форма)

На заочну форму навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб приймаються випускники професійно-технічних навчальних закладів, які мають повну загальну середню освіту, здобули необхідний рівень кваліфікації з професій “Пожежний-рятувальник”, “Рятувальник”, “Пожежний (респіраторник)”, “Радіотелефоніст”, “Дозиметрист” та отримали диплом встановленого зразка.

Прийом документів проводиться з 07 серпня до 04 вересня 2018 року. Конкурсний відбір кандидатів – заочників буде проводитись з 05 по 07 вересня 2018 року відповідно до затвердженого графіка.

Вступники подають до відбіркової комісії Училища наступні документи:
1. Заяву;
2. Документ про повну загальну середню освіту з додатком (оригінал або копія);
3. Диплом про здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “кваліфікований робітник”
за робітничою професією у сфері цивільного захисту (оригінал або копія);
4. Медичну довідку за формою 086-О. Медичний огляд вступники проходять у відповідних закладах МОЗ України за місцем свого проживання;
5. Шість фотокарток розміром 3×4 без головного убору;
6. Копію паспорта;
7. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
8. Копію документа про відношення до військової повинності (військовий квиток, свідоцтво про прописку до призовної дільниці) або службове посвідчення працівника ДСНС України;
9. Документи, що дають право на зарахування за пільгами;
10. Папку на зав`язках, п`ять поштових конверти з марками (по Україні).

Зарахування на заочну форму навчання проводиться за результатами співбесіди з фахових предметів за програмою підготовки з робітничих професій (перелік питань для підготовки до вступу розміщено на сайті Училища).

Вартість навчання

Орієнтовна вартість навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб:
– на денну форму складає 12000 грн. на рік;
– на заочну форму – 7000 грн. на рік.

Інформація для зворотнього зв`язку

За детальною інформацією щодо умов та порядку вступу можна звертатись:
– за телефонами: (0432)61-15-70, 52-09-38,   063-881-68-46,   097-781-47-39;
– на сайт: vpu.ldubgd.edu.ua    або дзеркало: vinuch.vinnitsa.com
Наша адреса: Україна, 21020, м.Вінниця, вул.Генерала Арабея, 7.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: