У Чонгарі почав працювати ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг у Чонгарі Херсонської області почав працювати 11-го лютого. Дві людини оформили за цей час закордонні паспорти.

Наталія Петриця прийшла за закордонним паспортом. Зранку вона тут перша:

“Я працюю на залізниці, ми тут працюємо, допомагали будувати це приміщення. В мене не було закордонного паспорта, і тут така нагода, без черги. Я задоволена, дуже зручно. Тому що в Новоолексіївці два місяці чекати треба”.

Голова Чонгарської сільської ради Галина Коваль говорить, на появу центру надання адміністративних послуг чекали:

“Дуже стає легше, тому що в Генічеську треба було замовляти чергу, довго чекати, о 12-й ночі вставати , щоб потрапити до електронної черги. А зараз чотири км від Чонгару, навіть наші громадяни Чонгарської сільради, можуть зробити все швидко”.

Голова Чонгарської сільради Галина Коваль теж 12-го лютого прийшла оформити закордонний паспорт:

“Я скористаюся послугою, раніше не отримував закордонний паспорт, сьогодні хочу здати документи, щоб отримати паспорта”.

Найбільш затребувані послуги для кримчан, говорить Галина Коваль, це оформлення закордонного паспорта, айдікартки та зняття з місця реєстрації.

Нагадаємо, 11-го лютого, розпочався робочий візит на Херсонщину представників Комітету Верховної ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій. Народні депутати відвідали центр надання адмінпослуг у Чаплинці. Як розказав голова Чаплинської селищної ради Олексій Фаустов, наразі тут надають більше 170-ти послуг – це оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, реєстрація нерухомості, бізнесу, місця проживання тощо.

Після цього члени Комітету оглянули сервісну та режимну зони на КПВВ “Каланчак”. Тут у центрі надання адміністративних послуг запровадили онлайн-сурдоперекладача. З його допомогою люди, які не чують можуть отримати консультацію, подати звернення, документи на замовлення адміністративної послуги. Виїзне засідання в першу чергу пов’язане з питаннями деокупації та реінтеграції Криму, – розповів голова Комітету Дмитро Лубінець.

Аліна Олефір, Наталія Тимофєєва, Владислав Купрєєв

Суспільне UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

One thought on “У Чонгарі почав працювати ЦНАП

 • 12 Лютого 2020 о 19:24
  Permalink

  *Тому що в Новоолексіївці два місяці чекати треба* – нет, в действительности это не так. В 12 ночи идет обновление электронной очереди и нужно успеть нажать кнопку на резерв очереди. Если успели нажать, то Ваша очередь будет через неделю. Всего принимают 2 человека в день, поэтому такой ажиотаж. В других ЦНАП-х ситуация немного иная, например в Ивановке, можно зарегистрироваться в электронной очереди на следующий, а если повезет, то можно в тот же день. Только вот ехать в Ивановку по убитой дороге вообще не хочеться.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: