У Генічеському медучилищі студентів ознайомили з кримінальною відповідальністю

19:14

У Генічеському медичному училищі, за підтримки директора Піжук Л.С., представником національної поліції Скрипник Л.О. проведена бесіда щодо попередження правопорушень із студентами 11, 31 медсестринскьої та 31 фельдшерської  груп. На прикладах з життя ознайомлені студенти з кримінальною відповідальністю. З’ясовано, які наслідки можуть мати звичайні пустощі.

Під час виховної години гостею були порушені проблеми з питань ображання, бійки, псування майна, крадіжок серед молоді, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх. Лілія Олександрівна наголосила, що життя – найвища цінність, тому потрібно його берегти. 

Бесіда спиралася на вже наявні знання дітей і їх особистий досвід. Основа бесіди — діалог між представником відділу поліції і студентами, вона активізувала мислення підлітків і включала їх в проблемну ситуацію. Особливу увагу було приділено конфліктам та шляхам їх подолання.

У Генічеському медучилищі студентів ознайомили з кримінальною відповідальністю

У навчальному закладі вважають, що необхідно для України виховувати не тільки кращих спеціалістів, а також законослухняних громадян.

За інформацією Генічеського медучилища

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

загрузка...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: