У Генічеському районі моніторять місця збору ТПВ

11:25

Генічеським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області розпочата робота з моніторингу місць розміщення твердих побутових відходів в населених пунктах Генічеського району із застосуванням відео- та фотофіксації.

На території Генічеського району діє одне санкціоноване місце видалення побутових відходів – полігон комунального підприємства «Азовкомунсервіс» Генічеської міської ради. Крім того, Щасливцівською радою виділена земельна ділянка 4,0 га під будівництво майданчика тимчасового зберігання сортування та вивозу твердих побутових відходів, одержано державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, затверджено проект будівництва майданчика, отримана декларація на початок будівництва І черги.

На території 18 сільських та селищних рад робота з організації місця видалення твердих побутових відходів розпочата, але так і не завершена, в основному, як пояснюють голови сільських та селищних рад, за браком коштів на розроблення документації, придбання автотранспорту, укомплектування штату та інше. На території 8 (36,3%) сільських та селищних рад з метою вирішення проблеми санітарної очистки складені угоди на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів на діюче, санкціоноване місце видалення побутових відходів – полігон комунального підприємства «Азовкомунсервіс» Генічеської міської ради.

Інші 10 сільських та селищних рад (Петрівська, Павлівська, Партизанська, Стокопанівська, Олексіївська, Чонгарська, Озерянська, Сокологірненська, Привільнянська, Рівненська) вивозять побутові відходи на несанкціоновані сміттєзвалища, які розташовані в межах та за межами населених пунктів, без  урахування можливих небезпечних наслідків, в тому числі забруднення складовими відходів джерел питного водопостачання населення.

14.11.2018 року фахівцями Генічеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проведено моніторинг місць видалення відходів на території Партизанської селищної ради, Петрівської та Павлівської сільських рад. За результатами проведеного моніторингу складені та направлені пропозиції до голів сільських та селищних рад.

Прес-служба  Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: