У Генічеському районі — планові відключення електроенергії

08:36:43

В «Херсонобленерго» повідомили про планові відключення електроенергії в населенних пунктах Генічеського району на найближчі дні.

11.04.2018

Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф647. уч. ЗТП — 042 — 045]: Колективна*Колгоспна*, Коцюбинського, Мiчурина, Міська*Червоноармійська*, Арабатський, БiдногоД, пров. БідногоД, Парижської Комуни, Жовтнева, Дружби народів*Махарадзе*, Гоголя, Шабовти, Соборна*Воровського*, Відродження *Петровського*, пров. Вишневий*Комсомольський*, Вишнева*Комсомольська*, Таврічеський, Виноградна*ЛібкнихтаК*, Спортивна, пров.Спортивний КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Озеряні [ТП — 414 Л — 1]: Шевченко ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [ТП — 564 Л — 1]: Радянська КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чонгар [ТП — 34 А Л — 1 та Л — 4]: Ворошилова, Легунова Г.А.*40 років Перемоги*, Вчительська, Миколаївка, Миру, ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ пров.ГенічеськаГірка [692]: Садовa, Азовська, Виноградна, ДериглазоваГ, Нова, Озерна, пров.Садовий присоединение 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [692]: 50 років Перемоги присоединение 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чонгар [ТП — 34 А Л — 2 та Л — 3]: Вчительська, Легунова Г.А.*40 років Перемоги*, Калініна ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [692]: Амбулаторна, Арабатська, Водна, Гагаріна, Миру*Леніна*, УкраїнкиЛ присоединение 09.00-16.30
12.4.2018
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф643 уч — ок ЗТП — 046 — 047 та ЗТП — 040]: Центральна*Ленiна*, Морська*УльяноваД*, Відродження *Петровського*, Соборна*Воровського*, Пушкiна, Міська*Червоноармійська*, пров.Соборний *Воровського* КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Озеряні [ТП — 414 Л — 1]: Шевченко ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [ТП — 564 Л — 2]: Радянська КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [692]: пров.Садовий, Азовська, Виноградна, ДериглазоваГ, Нова, Озерна, Садовa присоединение 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [692]: 50 років Перемоги присоединение 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [692]: Амбулаторна, Гагаріна, УкраїнкиЛ, Водна, Миру*Леніна*, Арабатська присоединение 09.00-16.30
13.4.2018
Генічеський РЕЗ і ЕМ Озеряні [ТП — 414 Л — 1]: Шевченко ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [КТП — 576 та ТП — 564 Л — 2]: Шкільний, Шевченко, Кiрова, Молодіжна, Радянська ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чонгар [ТП — 34 А Л — 1 та Л — 4]: Ворошилова, Вчительська, Легунова Г.А.*40 років Перемоги*, Миру, Миколаївка ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чонгар [ТП — 34 А Л — 2 та Л — 3]: Вчительська, Легунова Г.А.*40 років Перемоги*, Калініна ТО 08.30-15.30
16.4.2018
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин [ТП — 349 Л — 1]: Першетравнева КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [КТП — 313]: Трощина КР 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [ТП — 564 Л — 2]: Радянська КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [ПС 3510 Стрелкове 1Т та 2Т]: КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чонгар [ТП — 43 А Л — 1]: Молодіжна, Гагарина ТО 08.30-16.30
17.4.2018
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин [ТП — 349 Л — 1]: Першетравнева КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП — 62 А Л — 1та Л — 3]: Шкiльна, Комсомольська, 50 років Жовтня ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Драгоманiвка, Нова Праця, Чубарiвка [665]: КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [665 та КТП — 422]: Свердлова, Пушкiна, БідногоД, Поштова, Нова, Ленiна, Воровського, Чапаева, Тельмана КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [ТП — 564 Л — 2]: Радянська КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [ПС 3510 Стрелкове 1Т та 2Т]: КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП — 62 А Л — 2]: Жовтнева, Почтова ТО 08.30-15.30
18.4.2018
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин [ТП — 349 Л — 1]: Першетравнева КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Драгоманiвка, Нова Праця, Чубарiвка [665]: КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП — 62 А Л — 1 та Л — 3]: 50 років Жовтня, Шкiльна, Комсомольська ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [665 та КТП — 422]: Ленiна, БідногоД, Пушкiна, Воровського, Свердлова, Поштова, Нова, Тельмана, Чапаева КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [ТП — 564 Л — 2]: Радянська КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП — 62 А Л — 2]: Почтова, Жовтнева ТО 08.30-15.30
19.4.2018
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин [ТП — 349 Л — 1]: Першетравнева КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП — 62 А Л — 1 та Л — 3]: 50 років Жовтня, Шкiльна, Комсомольська ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [ТП — 564 Л — 2]: Радянська КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Плавське [ЗТП — 648]: Романенко, Степова *Радянська*, Черняховского КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП — 62 А Л — 2]: Почтова, Жовтнева ТО 08.30-15.30
20.4.2018
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин [ТП — 349 Л — 1]: Першетравнева КР 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП — 65 А Л — 1]: Першетравнева, Чагіна, Почтова, Нова, Шкiльна ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [ТП — 564 Л — 2]: Радянська КР 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Плавське [ЗТП — 648]: Романенко, Степова *Радянська*, Черняховского КР 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [721, 722, 723]: КР 08.30-15.30

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Оставьте первый комментарий!

  подписаться  
сообщить

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: