У Генічеському районі розпочався призов громадян на строкову військову службу

загрузка...

15:52

Військовим комісаром Генічеського районного військового комісаріату Херсонської області Сергієм Мануліком оголошено про призов громадян на строкову військову службу у Генічеському районі:

НАКАЗ

1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22 /2019 у жовтні – грудні 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

  2. Явці на призовну дільницю Генічеського району для проходження медичного осмотру по призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2001 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1992 – 2001 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

  3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Генічеськ, проспект Миру, 71 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу (проходження медичної комісії), зобов’язані прибути до районного військового комісаріату до 01 жовтня 2019 року та мати при собі документи, які засвідчують особу.

  4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово не перебувають на території Генічеського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження районної призовної комісії.

  5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

  6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Військовий комісар Генічеського районного військового комісаріату Херсонської області підполковник С. МАНУЛІК

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: