У Генічеську допомогають переселенцям

18:55:30

З початку збройного конфлікту на сході України з Луганських і Донецьких областей в інші регіони нашої країни переселилося близько 1,5 мільйони людей, які покинули рідний будинок, залишивши позаду стабільну роботу та втративши зв’язок з близькими. На новому місці переселенці змушені вирішувати безліч труднощів, включаючи пошук житла і роботи, лікування, вступ до ВНЗ та оформлення дітей в садок, отримання виплати.

  У травні 2018 року за сприянням Генічеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася видача гуманітарної допомоги від Угорської екуменічної служби допомоги для родин переселенців зі Сходу, які мешкають на території міста Генічеськ та опинилися в складній життєвій ситуації. У перелік предметів допомоги входили продуктові набори, комплекти з побутовою хімією. Загалом під час проведення благодійної акції допомогу отримали 15 сімей.

Угорська екуменічна служба допомоги, має колосальний світовий досвід з надання гуманітарної допомоги для постраждалих внаслідок катастроф природного та техногенного походження. Волонтери Служби працювали в 36 країнах світу з надання допомоги потерпілим від епідемій, повеней, військових дій. Основний принцип – допомога людям  – потерпілим жителям проблемних регіонів, незалежно від їх національності, політичних переконань, поглядів та віри.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

загрузка...

One thought on “У Генічеську допомогають переселенцям

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: