У Генічеську стверджують, що будівництво вакуумної каналізації є кроком вперед у розвитку міста

13:26:02

З метою поліпшення санітарно-епідеміологічної та екологічної ситуації у рекреаційній зоні побережжя Азовського моря, соціально-побутових умов проживання жителів міста у 2007 році прийнято рішення щодо розроблення проекту «Будівництво мереж каналізації з каналізаційної станції по вул. Свердлова в м. Генічеськ Херсонської області».

У 2016-2017 роках здійснено його коригування і на цей час здійснюється реалізація робочого проекту «Корегування проекту «Будівництво мереж каналізації з каналізаційної станції по вул. Набережна (колишня вул. Свердлова) в м. Генічеськ Херсонської області».

 Слід зазначити, що застосування вакуумних технологій є сучасною тенденцією до економії та охорони навколишнього середовища. У даному випадку у рекреаційній зоні побережжя Азовського моря: високий рівень залягання грунтових вод, значні перепади кількості населення та відповідно, завантаженості каналізації. Використання вакуумних технологій при існуючій забудові прибережних вулиць міста дає змогу улаштування вакуумних каналізаційних труб у одній траншеї з водопровідними.  Також слід звернути увагу на економічну складову: низькі витрати на монтаж та технічне обслуговування вакуумної каналізації у порівнянні з «традиційною», зменшення обсягів земельних робіт та інше. 

         Місце розміщення насосної станції на перехресті пр.. Миру-вул. Набережної обумовлено близькістю розташування каналізаційного напірного колектору та наявності промислової зони. Розміщення зазначеного об’єкту у іншому місці, наприклад на території колишнього рибного заводу через можливі зміни його власника можуть у майбутньому  призвести до труднощів у  його експлуатації та перенесення у інше місце, порушення нормативних вимог тощо.

Проект «Корегування проекту «Будівництво мереж каналізації з каналізаційної станції по вул. Набережна (колишня вул. Свердлова) в м. Генічеськ Херсонської області» має позитивний експертний звіт № 22-0707-17 щодо відповідності даного проекту вимогам надійності, міцності, довговічності об’єкту будівництва, його експлуатаційної безпеки, в тому числі санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, екології тощо. Зазначений  експертний звіт наданий філією державного підприємства  «Укрдержбудекспертиза» у Херсонській області.

Технічні умови проекту дозволяють приєднання абонентів по вул.. Курортній від будинку №71 до будинку №111; Набережної, вул. Суворова від будинку №1 до будинку №9, пр. Миру від будинку №10 до будинку №20.

Шановні мешканці прибережних вулиць міста! Будівництво вакуумної каналізації є кроком вперед у розвитку нашого міста, тому наголошуємо,що  реалізація проекту «Корегування проекту «Будівництво мереж каналізації з каналізаційної станції по вул. Набережна (колишня вул. Свердлова) в м. Генічеськ Херсонської області» надасть змогу поліпшити Ваші соціально-побутові умови проживання та екологічний стан міста в цілому.

 Виконком Генічеської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 7
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: