У ЗСУ показали, як охороняють Азовське море

11:38

Сьогодні, 19 квітня, на офіційній сторінці Операції об’єднаних сил в Facebook з’явилося відео, де продемонстровано епізоди роботи екіпажів корабельно-катерного складу Маріупольського загону морської охорони зі складу Об’єднаних Сил, передає УНН.

Відео носить назву “Українське Азовське море – під повним контролем Об’єднаних сил” і триває понад 3 хвилини.
Зазначається, що екіпажі корабельно-катерного складу Маріупольського загону морської охорони зі складу Об’єднаних Сил перебувають у постійній готовності до виконання завдань за призначенням.

Щоденна підготовка екіпажів кораблів та катерів Морської охорони – є запорукою якісного виконання поставлених завдань у справі охорони державного кордону, контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобіганню правопорушень на державному кордоні, забезпеченню його недоторканості.

“Перед виходом на службу перевірка готовності екіпажів максимально наближена до реальних умов: прокладання маршруту, контроль штатного озброєння, тренування сигнальної вахти, зосередження оглядової групи на знанні нормативно-правової бази та тактиці дій імовірних порушників, обстеження підводної частини корпусу корабля. Все те, що буде застосовано у службі в завданому районі”, – зазначили в ООС.

Нагадаємо, на узбережжі Азовського моря планують встановити сучасні радіолокаційні комплекси та системи відео спостереження.

Джерело: УНН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 1
    Поділитися
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: