Учні Новоолексіївської ЗОШ № 2 завітали до військових

18:19:09

З метою військово-патріотичного, національного виховання та формування в учнівської молоді загальнолюдських цінностей і моралі 13 квітня 2018 року Новоолексіївська загальноосвітня школа ІІІІ ступенів №2 організувала зустріч школярів з воїнами – учасниками АТО, які зараз перебувають на території нашого селища.

В гості до воїнів учні прийшли з хлібом- сіллю, подарунками та малюнками.

Герої розповідали про події на сході України, про героїзм та значні втрати молодих бійців.

Багато дітей (спочатку сором’язливо, а потім сміливіше) задавали питання, які їх цікавили. Про що думає людина, яка йде захищати свою Вітчизну? Що значить на війні братерство, дружба?

  Військові щиро відповідали на всі запитання, хоча було видно, як важко пригадувати товаришів, які полягли від сил противника і події, які багато в чому змінили не тільки погляди на життя, а й на важливість таких загальнолюдських цінностей і рис, як доброта, співчуття, самопожертва. 

Показали дітям свої обладунки, які отримали від волонтерів (бронежилет, розгрузка, наколінники …) також дали можливість їх приміряти та відчути себе захисником Вітчизни. 

Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Воїни пригостили гостей смаколиками та узваром.

Саме такі заходи формують у дітей патріотичні почуття, виховують громадянина патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини. 

Сподіваємося, що в найближчий час війна закінчиться і в Україну прийде мир та спокій.

 Заступник директора з виховної роботи Ю.В. Підворчанська

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: