Україна поскаржилася на протиправні дії Росії в Азовському морі

Україна та Грузія направили скаргу до Міжнародної морської організації (IMO) на протиправні дії Росії в Азовському та Чорному морях.

Про це повідомило Посольство України у Великій Британії у Facebook.

“Делегації України та Грузії звернули увагу держав-членів ІМО на протиправну діяльність РФ, що перешкоджає пошуково-рятувальним операціям у Чорному морі, Азовському морі та Керченській протоці. Спільний документ України та Грузії був підтриманий делегаціями країн ЄС та США”, – йдеться в повідомленні.

Напередодні у Лондоні під час засідання сьомої сесії Підкомітету з навігації, радіозв’язку, пошуку та рятування Україна висловила протест у зв’язку з неправомірним розширенням радіостанцією НАВТЕКС-Новоросійськ району обслуговування на акваторію Азовського моря та Керченської протоки.

Київ наполягає, що оголошення навігаційної інформації з безпеки мореплавства мають поширюватися виключно українською радіостанцією НАВТЕКС-Бердянськ.

Міжнародна морська організація (англ. International Maritime Organization, IMO) – міжнародна міжурядова організація, є спеціалізованою установою ООН. Діяльність ІМО спрямована на скасування дискримінаційних дій, що зачіпають міжнародне торговельне судноплавство, а також прийняття норм (стандартів) по забезпеченню безпеки на морі і запобіганню забрудненню з суден довкілля, в першу чергу, морського.

Україна є членом ІМО з 1994 року, коли було ратифіковано Конвенцію про Міжнародну морську організацію 1948 року в редакції 1982 року.

Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

3 thoughts on “Україна поскаржилася на протиправні дії Росії в Азовському морі

 • 19 Січня 2020 о 08:25
  Permalink

  Поганушка ложила с прибором на все международные договора сейчас ,а после того как будут внесены в их прости…, т.е., “конституцию” нужные изменения( смотри послание плешивого к федсборищу- послал так послал) по “соблюдению” этих международных договоров , тогда вообще теряется смысл в, каких-либо, жалобах и заявлениях на противоправные действия кацапов где-либо. Крэмлёвские уважают только силу и скавчание со стороны их только раззадоривает на дальнейшие нарушения . Так что у соседей мордора выход из этой ситуации один: это объединение своих военных ,экономических и политических усилий против путэностана. Аминь.

 • 19 Січня 2020 о 14:57
  Permalink

  Коли президентом України був Янукович – РФ окупувала український Крим

  Коли в.о. президентои України був Турчинов – РФ окупувала ОРДЛО.

  Президент Зеленський може хоче, щоб при ньому Україна втратила Азовське море? 🤔

 • 19 Січня 2020 о 15:04
  Permalink

  До речі, саме на президента Зеленського покладена відповідальність за зовнішню політику України.

  Ось ще одне досягнення Зеленського:

  “Иран передумал передавать Украине бортовые самописцы сбитого самолета МАУ”

  https://lb.ua/society/2020/01/19/447534_iran_peredumal_peredavat_ukraine.html
  🤔

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: