В ГЕНИЧЕСКОМ РАЙОНЕ ПРОШЛИ ОБЫСКИ У ЛИЦ ПРИЧАСТНЫХ К ДЕЯТЕЛЬНОСТИ НИМЕТУЛЛАЕВА?

18:58:37

09.06.2018 г. правоохранительными органами были проведены обыски по месту жительства и работы лиц, причастных к деятельности бывшего главы Генической РГА Ниметуллаева С.Н.

По итогам обысков на предприятии ЧП ПОП «Чонгар» правоохранителями были изъяты финансовые документы, которые подтверждают преступную деятельность семьи Ниметуллаевых, связанную с незаконным использованием государственных земель из-за чего были нанесены многомиллионные убытки украинскому бюджету и простым гражданам Херсонщины.

Об этом сообщает «Народный патриотический союз».

Новостью поделился и постоянный Представитель Президента по АРК Борис Бабин.

«Радий повідомити громадськості про початок забезпечення належного державного управління, правопорядку та законності в Генічеському районі. Упевнений, що процеси такого повернення до здорового глузду будуть законними, невідворотніми та ефективними» , — написал Бабин.

У кого конкретно проходили обыски, пока не известно и официально не сообщается.

В ГЕНИЧЕСКОМ РАЙОНЕ ПРОШЛИ ОБЫСКИ У ЛИЦ ПРИЧАСТНЫХ К ДЕЯТЕЛЬНОСТИ НИМЕТУЛЛАЕВА?: 9 комментариев

 • 13 июня 2018 в 19:15
  Permalink

  Ми вже таке у себе в Генічеському районі бачили неодноразово. http://s15.rimg.info/2ca711a2d9fb90420e1a94cfeaefb057.gif
  Потім з’ясовувалося, що таким чином вилучали документи, щоб ніхто інший по тих документах не міг відкрити кримінальну справу.
  — Де документи?
  — Нема документів. Вилучені правоохоронцями. До побачення! http://s19.rimg.info/ac5c526b5736fc4ccf471d7c259f39e9.gif

  Розповідали, ніби розслідують, а насправді таким чином захищали від інших переслідувань. Не за безкоштовно, звісно, http://s18.rimg.info/2e7884a35a858fbfd66933bcc7b384fd.gif

  Це вже було, і навіть про це йшлося у публікаціях на «Новому Візиті». http://s4.rimg.info/f97dc1a812c44f12cdaa25c11dae54d7.gif

 • 13 июня 2018 в 19:34
  Permalink

  Результаты этих обысков будут зависеть от того, кто эти мероприятия проводил. Если это были опера из других областей ,тогда возможен положительный результат; если наши областные, в компании с местными ментами, тогда, как говорится: «и концы в воду».

 • 13 июня 2018 в 20:32
  Permalink

  Читайте внимательнее: положительный результат ВОЗМОЖЕН; подробнее: иногда для проведения подобных операций собирают группу из разных областей, для исключения сговора между участниками опергруппы, и в таких случаях выявляются оооочень интэрэсные вещи, но, к сожалению ,далее за «дело» принимается наш самый гуманный (без иронии) в мире суд и вся работа ментов насмарку, вот таки дела.

  • 13 июня 2018 в 20:37
   Permalink

   saper63

   Читайте внимательнее: положительный результат ВОЗМОЖЕН; подробнее: иногда для проведения подобных операций собирают группу из разных областей, для исключения сговора между участниками опергруппы, и в таких случаях выявляются оооочень интэрэсные вещи, но, к сожалению ,далее за «дело» принимается наш самый гуманный (без иронии) в мире суд и вся работа ментов насмарку, вот таки дела.

   Будь ласка, наведіть хоча би ОДИН ПРИКЛАД, коли був позитивний результат ?!!! http://s17.rimg.info/4ca1c4e135069a25e550731e317faf49.gif

   Позитивним результатом є в’язниця для крадія-мультімілйонера з конфіскацією майна, та відшкодуванням завданої шкоди всім постраждалим у повному обсязі.
   А не збільшення статків у правоохоронців, адвокатів, «решал» чи суддів, і зменьшення на таку ж саму суму коштів у підозрюванного чи його поплічників. http://s20.rimg.info/b9b5a287bd891aa5032f7a626db82041.gif

   P.S. Це я так натякаю, що МОЖЛИВИМ РЕЗУЛЬТАТОМ э телепортація, чарівник на блакитному гвинтокрилі, ельфи, гобліни, дракони… Тобто, щось уявне.

 • 13 июня 2018 в 22:26
  Permalink

  «Радий повідомити громадськості про початок забезпечення належного державного управління, правопорядку та законності в Генічеському районі »
  — чекали 15 років та й дочекалися частка, яка належала колішньому голові Генічеської РДА Німетулаєва в ТОВ ………. перейшла у власність донецьких, те ж саме з землею Генічеської районної ради де головує Євстратов та на яких наче б то господарює КП » Партнер», те ж саме з землями, які розташовані на території Щасливцевської ради дитячій оздоровчий табір ім. «Ілюши Куліка» та база відпочинку колишнього ГЕНІЧЕСЬКАГРОБУД, ВАТ ТРЕСТ — » Будівельник» за стрілківську сільську раду зовсім мовчу, не секрет, що і ПАТ УМБ Генічеськ Агробуд за сприяння голови Генічеської районної ради (колишнього першого заступника Генічеської міської ради) та Генічеського міського голови підприємство з публічного (частка міської ради) перетворилось на приватне, можливо не без допомоги державного реєстратора.
  Список вкрадених відприємств та інших злодіянь можна продовжувати ще довго, але ж не вистачить чесних співробітників навіть в НАБУ та САП щоб всі вигодонабувачі та іх поплічники колишні та діючі чиновники сільських, селищих, міських, обласних рад та районних і обласних адміністрацій і державних правоохоронних органів, які покривали весь безлад були притягнені до відповідальності згідно букви закону.

 • 14 июня 2018 в 08:51
  Permalink

  Молодці, як гарно спрацювали! Медалькі усім за спецоперацію! Зробили виїмку документів злочинів, про яких було відомо, ще 4 роки тому.

 • 14 июня 2018 в 10:22
  Permalink

  И четырех лет не прошло как проснулись, или дали время все привести в порядок,более менее,что бы Сене быть с наименьшими потерями.

Добавить комментарий