В ГЕНИЧЕСКОМ РАЙОНЕ ПРОШЛИ ОБЫСКИ У ЛИЦ ПРИЧАСТНЫХ К ДЕЯТЕЛЬНОСТИ НИМЕТУЛЛАЕВА?

18:58:37

09.06.2018 г. правоохранительными органами были проведены обыски по месту жительства и работы лиц, причастных к деятельности бывшего главы Генической РГА Ниметуллаева С.Н.

По итогам обысков на предприятии ЧП ПОП «Чонгар» правоохранителями были изъяты финансовые документы, которые подтверждают преступную деятельность семьи Ниметуллаевых, связанную с незаконным использованием государственных земель из-за чего были нанесены многомиллионные убытки украинскому бюджету и простым гражданам Херсонщины.

Об этом сообщает «Народный патриотический союз».

Новостью поделился и постоянный Представитель Президента по АРК Борис Бабин.

«Радий повідомити громадськості про початок забезпечення належного державного управління, правопорядку та законності в Генічеському районі. Упевнений, що процеси такого повернення до здорового глузду будуть законними, невідворотніми та ефективними» , — написал Бабин.

У кого конкретно проходили обыски, пока не известно и официально не сообщается.

9
Добавить комментарий

ВОЙТИ чтобы комментировать
7 Тем комментариев
2 Ответов
0 Читают
 
Самый отредактированный комментарий
Горячая тема комментариев
6 Авторы комментариев
LubomirYKROPparliamentariananjelika@email.uasaper63 Последние авторы комментариев
  подписаться  
сообщить
puchuka
Участник
puchuka

Ми вже таке у себе в Генічеському районі бачили неодноразово.comment image
Потім з’ясовувалося, що таким чином вилучали документи, щоб ніхто інший по тих документах не міг відкрити кримінальну справу.
— Де документи?
— Нема документів. Вилучені правоохоронцями. До побачення!comment image

Розповідали, ніби розслідують, а насправді таким чином захищали від інших переслідувань. Не за безкоштовно, звісно,comment image

Це вже було, і навіть про це йшлося у публікаціях на «Новому Візиті».comment image

8
saper63
Участник
saper63

Результаты этих обысков будут зависеть от того, кто эти мероприятия проводил. Если это были опера из других областей ,тогда возможен положительный результат; если наши областные, в компании с местными ментами, тогда, как говорится: «и концы в воду».

4
puchuka
Участник
puchuka

saper63, не обманюйте хоча би себе. Опера та слідчі з різних областей України однаково відносятся до пропозицій отримати велику винагороду за свої намагання.
comment image
Чи ви вважаєте, що в інших областях України правоохоронці некорумповані?comment image

Виключенням є тільки опера НАБУ, але тут працює не НАБУ.comment image

8
saper63
Участник
saper63

Читайте внимательнее: положительный результат ВОЗМОЖЕН; подробнее: иногда для проведения подобных операций собирают группу из разных областей, для исключения сговора между участниками опергруппы, и в таких случаях выявляются оооочень интэрэсные вещи, но, к сожалению ,далее за «дело» принимается наш самый гуманный (без иронии) в мире суд и вся работа ментов насмарку, вот таки дела.

1
puchuka
Участник
puchuka

saper63

Читайте внимательнее: положительный результат ВОЗМОЖЕН; подробнее: иногда для проведения подобных операций собирают группу из разных областей, для исключения сговора между участниками опергруппы, и в таких случаях выявляются оооочень интэрэсные вещи, но, к сожалению ,далее за «дело» принимается наш самый гуманный (без иронии) в мире суд и вся работа ментов насмарку, вот таки дела.

Будь ласка, наведіть хоча би ОДИН ПРИКЛАД, коли був позитивний результат ?!!!comment image

Позитивним результатом є в’язниця для крадія-мультімілйонера з конфіскацією майна, та відшкодуванням завданої шкоди всім постраждалим у повному обсязі.
А не збільшення статків у правоохоронців, адвокатів, «решал» чи суддів, і зменьшення на таку ж саму суму коштів у підозрюванного чи його поплічників.comment image

P.S. Це я так натякаю, що МОЖЛИВИМ РЕЗУЛЬТАТОМ э телепортація, чарівник на блакитному гвинтокрилі, ельфи, гобліни, дракони… Тобто, щось уявне.

4
anjelika@email.ua
Участник
anjelika@email.ua

Главное во время следствия …не выйти на самих себя…

11
parliamentarian
Участник
parliamentarian

«Радий повідомити громадськості про початок забезпечення належного державного управління, правопорядку та законності в Генічеському районі »
— чекали 15 років та й дочекалися частка, яка належала колішньому голові Генічеської РДА Німетулаєва в ТОВ ………. перейшла у власність донецьких, те ж саме з землею Генічеської районної ради де головує Євстратов та на яких наче б то господарює КП » Партнер», те ж саме з землями, які розташовані на території Щасливцевської ради дитячій оздоровчий табір ім. «Ілюши Куліка» та база відпочинку колишнього ГЕНІЧЕСЬКАГРОБУД, ВАТ ТРЕСТ — » Будівельник» за стрілківську сільську раду зовсім мовчу, не секрет, що і ПАТ УМБ Генічеськ Агробуд за сприяння голови Генічеської районної ради (колишнього першого заступника Генічеської міської ради) та Генічеського міського голови підприємство з публічного (частка міської ради) перетворилось на приватне, можливо не без допомоги державного реєстратора.
Список вкрадених відприємств та інших злодіянь можна продовжувати ще довго, але ж не вистачить чесних співробітників навіть в НАБУ та САП щоб всі вигодонабувачі та іх поплічники колишні та діючі чиновники сільських, селищих, міських, обласних рад та районних і обласних адміністрацій і державних правоохоронних органів, які покривали весь безлад були притягнені до відповідальності згідно букви закону.

15
YKROP
Участник
YKROP

Молодці, як гарно спрацювали! Медалькі усім за спецоперацію! Зробили виїмку документів злочинів, про яких було відомо, ще 4 роки тому.

4
Lubomir
Участник
Lubomir

И четырех лет не прошло как проснулись, или дали время все привести в порядок,более менее,что бы Сене быть с наименьшими потерями.

3